19 - Beyyurdu Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kız Meslek Lisesi | 07:00 | 11:00 | 15:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 |
Vali Fahri Bey | 07:01 | 11:00 | 15:01 | 16:01 | 18:01 | 20:00 | 22:00 |
İzzetpaşa | 07:02 | 11:01 | 15:02 | 16:02 | 18:02 | 20:01 | 22:01 |
Hürriyet Cd. | 07:03 | 11:02 | 15:03 | 16:03 | 18:03 | 20:02 | 22:02 |
Eski Cumapazarı | 07:04 | 11:03 | 15:04 | 16:04 | 18:04 | 20:03 | 22:03 |
Rüstempaşa | 07:05 | 11:04 | 15:05 | 16:05 | 18:05 | 20:04 | 22:03 |
Rüstempaşa Sağlık Ocağı | 07:05 | 11:04 | 15:05 | 16:05 | 18:05 | 20:04 | 22:04 |
Numune Karakolu | 07:06 | 11:05 | 15:06 | 16:06 | 18:06 | 20:05 | 22:04 |
Doğu Garajı | 07:07 | 11:06 | 15:07 | 16:07 | 18:07 | 20:05 | 22:05 |
Kızılay Köprüsü | 07:08 | 11:06 | 15:08 | 16:08 | 18:08 | 20:06 | 22:05 |
Eski Otogar | 07:09 | 11:07 | 15:09 | 16:09 | 18:09 | 20:07 | 22:06 |
Doğu Düğün Salonu | 07:10 | 11:09 | 15:10 | 16:10 | 18:10 | 20:08 | 22:07 |
Karşıyaka Köprü | 07:12 | 11:10 | 15:12 | 16:12 | 18:12 | 20:09 | 22:08 |
Karşıyaka Endüstri Ml | 07:13 | 11:11 | 15:13 | 16:13 | 18:13 | 20:10 | 22:09 |
Sebze Hali | 07:14 | 11:11 | 15:14 | 16:14 | 18:14 | 20:10 | 22:10 |
Arıtma | 07:14 | 11:12 | 15:14 | 16:14 | 18:14 | 20:11 | 22:10 |
Beyyurdu Yolu | 07:15 | 11:12 | 15:15 | 16:15 | 18:15 | 20:11 | 22:11 |
Beyyurdu Rehabilitasyon Merkezi | 07:18 | 11:15 | 15:18 | 16:18 | 18:18 | 20:14 | 22:13 |
Beyyurdu Camii | 07:19 | 11:16 | 15:19 | 16:19 | 18:19 | 20:15 | 22:14 |
Beyyurdu Kümeevleri | 07:20 | 11:17 | 15:20 | 16:20 | 18:20 | 20:15 | 22:14 |
Beyyurdu Kümeevleri 1 | 07:21 | 11:17 | 15:21 | 16:21 | 18:21 | 20:16 | 22:15 |
Beyyurdu Kümeevleri | 07:22 | 11:18 | 15:22 | 16:22 | 18:22 | 20:17 | 22:15 |
Beyyurdu Mahalleiçi | 07:23 | 11:19 | 15:23 | 16:23 | 18:23 | 20:18 | 22:17 |
Beyyurdu Çarşı Yönü | 07:24 | 11:20 | 15:24 | 16:24 | 18:24 | 20:19 | 22:17 |
Beyyurdu Rehabilitasyon Merkezi | 07:26 | 11:21 | 15:26 | 16:26 | 18:26 | 20:20 | 22:18 |
Beyyurdu Yolu | 07:29 | 11:24 | 15:29 | 16:29 | 18:29 | 20:22 | 22:20 |
Arıtma | 07:29 | 11:24 | 15:29 | 16:29 | 18:29 | 20:23 | 22:21 |
Sebze Hali | 07:30 | 11:25 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 20:23 | 22:21 |
Karşıyaka Endüstri Ml | 07:31 | 11:26 | 15:31 | 16:31 | 18:31 | 20:24 | 22:22 |
Karşıyaka Köprü | 07:32 | 11:27 | 15:32 | 16:32 | 18:32 | 20:25 | 22:23 |
Kantar | 07:34 | 11:28 | 15:34 | 16:34 | 18:34 | 20:26 | 22:24 |
Eski Otogar | 07:35 | 11:29 | 15:35 | 16:35 | 18:35 | 20:27 | 22:25 |
Kızılay Köprüsü | 07:36 | 11:30 | 15:36 | 16:36 | 18:36 | 20:28 | 22:26 |
Doğu Garajı | 07:37 | 11:31 | 15:37 | 16:37 | 18:37 | 20:28 | 22:26 |
Numune Karakolu | 07:38 | 11:31 | 15:38 | 16:38 | 18:38 | 20:29 | 22:27 |
Rüstempaşa Sağlık Ocağı | 07:38 | 11:32 | 15:38 | 16:38 | 18:38 | 20:29 | 22:27 |
Rüstempaşa | 07:39 | 11:32 | 15:39 | 16:39 | 18:39 | 20:30 | 22:28 |
Eski Cumapazarı | 07:40 | 11:33 | 15:40 | 16:40 | 18:40 | 20:31 | 22:28 |
Ordu Evi | 07:41 | 11:34 | 15:41 | 16:41 | 18:41 | 20:31 | 22:29 |
İcadiye | 07:42 | 11:35 | 15:42 | 16:42 | 18:42 | 20:32 | 22:30 |
Yeni Camii | 07:44 | 11:36 | 15:44 | 16:44 | 18:44 | 20:33 | 22:31 |
Öğretmenevi | 07:46 | 11:38 | 15:46 | 16:46 | 18:46 | 20:35 | 22:33 |
Cumhuriyet Meydanı | 07:47 | 11:39 | 15:47 | 16:47 | 18:47 | 20:36 | 22:33 |
Kız Meslek Son Durak | 07:47 | 11:39 | 15:47 | 16:47 | 18:47 | 20:36 | 22:34 |
EBUAŞ Bus saatleri - 19 (Beyyurdu)
19 Beyyurdu güzergahı için EBUAŞ Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kız Meslek Lisesi durağı - Kız Meslek Son Durak durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel EBUAŞ tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın