57-B - Otogar Tramvay Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 | Kalkış #11 | Kalkış #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kelebekler Vadisi | 06:50 | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 12:15 | 12:35 | 13:05 | 14:55 | 15:10 | 16:05 | 16:20 | 19:05 |
Arıbalı | 06:50 | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 12:15 | 12:35 | 13:05 | 14:55 | 15:10 | 16:05 | 16:20 | 19:05 |
İLtifat | 06:51 | 07:21 | 07:41 | 08:01 | 12:16 | 12:36 | 13:06 | 14:56 | 15:11 | 16:06 | 16:21 | 19:06 |
Güldeste | 06:52 | 07:22 | 07:42 | 08:02 | 12:17 | 12:37 | 13:07 | 14:57 | 15:12 | 16:07 | 16:22 | 19:07 |
Yıldırım | 06:53 | 07:24 | 07:44 | 08:04 | 12:18 | 12:38 | 13:08 | 14:58 | 15:14 | 16:09 | 16:24 | 19:09 |
Veysel | 06:54 | 07:25 | 07:45 | 08:05 | 12:19 | 12:39 | 13:09 | 14:59 | 15:15 | 16:10 | 16:25 | 19:10 |
Bağlarbaşı Camii | 06:54 | 07:26 | 07:46 | 08:06 | 12:20 | 12:40 | 13:10 | 15:00 | 15:16 | 16:11 | 16:26 | 19:11 |
Baharistan Caddesi | 06:55 | 07:27 | 07:47 | 08:07 | 12:21 | 12:41 | 13:11 | 15:01 | 15:17 | 16:12 | 16:27 | 19:12 |
Gülistan | 06:56 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 12:21 | 12:41 | 13:11 | 15:02 | 15:18 | 16:13 | 16:28 | 19:13 |
Beylerbeyi | 06:57 | 07:29 | 07:49 | 08:09 | 12:22 | 12:42 | 13:12 | 15:03 | 15:19 | 16:14 | 16:29 | 19:14 |
Barana | 06:58 | 07:30 | 07:50 | 08:10 | 12:23 | 12:43 | 13:13 | 15:04 | 15:20 | 16:15 | 16:30 | 19:15 |
Baykara | 06:59 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 12:25 | 12:45 | 13:15 | 15:06 | 15:22 | 16:17 | 16:32 | 19:17 |
Yıldızlı | 07:00 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 12:26 | 12:46 | 13:16 | 15:07 | 15:23 | 16:18 | 16:33 | 19:18 |
Bayramoğlu | 07:01 | 07:34 | 07:54 | 08:14 | 12:26 | 12:46 | 13:16 | 15:08 | 15:24 | 16:19 | 16:34 | 19:19 |
Albayrak | 07:02 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 12:27 | 12:47 | 13:17 | 15:09 | 15:25 | 16:20 | 16:35 | 19:20 |
Dikilitaş | 07:03 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 12:28 | 12:48 | 13:18 | 15:10 | 15:26 | 16:21 | 16:36 | 19:21 |
Gülümser | 07:03 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 12:29 | 12:49 | 13:19 | 15:10 | 15:26 | 16:21 | 16:36 | 19:21 |
Kumaşçı | 07:05 | 07:38 | 07:58 | 08:18 | 12:30 | 12:50 | 13:20 | 15:12 | 15:28 | 16:23 | 16:38 | 19:23 |
3. Ahmed | 07:06 | 07:39 | 07:59 | 08:19 | 12:31 | 12:51 | 13:21 | 15:13 | 15:29 | 16:24 | 16:39 | 19:24 |
2. Mustafa | 07:07 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 12:32 | 12:52 | 13:22 | 15:14 | 15:30 | 16:25 | 16:40 | 19:25 |
2. Mustafa | 07:07 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 12:32 | 12:52 | 13:22 | 15:14 | 15:30 | 16:25 | 16:40 | 19:25 |
3. Ahmed | 07:08 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 12:33 | 12:53 | 13:23 | 15:15 | 15:31 | 16:26 | 16:41 | 19:26 |
İMren | 07:09 | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 12:34 | 12:54 | 13:24 | 15:16 | 15:32 | 16:27 | 16:42 | 19:27 |
Belkıs | 07:11 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 12:35 | 12:55 | 13:25 | 15:18 | 15:34 | 16:29 | 16:44 | 19:29 |
Belkız | 07:12 | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 12:36 | 12:56 | 13:26 | 15:19 | 15:35 | 16:30 | 16:45 | 19:30 |
Taraftar | 07:13 | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 12:37 | 12:57 | 13:27 | 15:20 | 15:37 | 16:32 | 16:47 | 19:32 |
Dr. Halil Ürün | 07:15 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 12:38 | 12:58 | 13:28 | 15:22 | 15:38 | 16:33 | 16:48 | 19:33 |
Bizim | 07:16 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 12:39 | 12:59 | 13:29 | 15:23 | 15:39 | 16:34 | 16:49 | 19:34 |
Aruz | 07:17 | 07:51 | 08:11 | 08:31 | 12:40 | 13:00 | 13:30 | 15:25 | 15:41 | 16:36 | 16:51 | 19:36 |
Beyazgül | 07:18 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 12:41 | 13:01 | 13:31 | 15:25 | 15:42 | 16:37 | 16:52 | 19:37 |
Özlem | 07:20 | 07:53 | 08:13 | 08:33 | 12:42 | 13:02 | 13:32 | 15:27 | 15:43 | 16:38 | 16:53 | 19:38 |
Binkonut Pazar | 07:21 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 12:43 | 13:03 | 13:33 | 15:28 | 15:44 | 16:39 | 16:54 | 19:39 |
Cumhuriyet Lisesi | 07:22 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 12:44 | 13:04 | 13:34 | 15:29 | 15:45 | 16:40 | 16:55 | 19:40 |
Dikmetaş | 07:23 | 07:56 | 08:16 | 08:36 | 12:45 | 13:05 | 13:35 | 15:30 | 15:46 | 16:41 | 16:56 | 19:41 |
Selçuklu Bel. Nikah Salonu | 07:24 | 07:57 | 08:17 | 08:37 | 12:46 | 13:06 | 13:36 | 15:31 | 15:47 | 16:42 | 16:57 | 19:42 |
ATUS Bus saatleri - 57-B (Otogar Tramvay)
57-B Otogar Tramvay güzergahı için ATUS Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kelebekler Vadisi durağı - Selçuklu Bel. Nikah Salonu durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel ATUS tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın