DİCLE - Diyarbakır Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 |
---|---|---|---|---|
Dicle | 06:30 | 09:00 | 13:00 | 17:00 |
Hani Yolu | 06:31 | 09:01 | 13:01 | 17:01 |
Dicle İlkokulu | 06:32 | 09:02 | 13:02 | 17:02 |
Dicle Devlet Hastanesi | 06:32 | 09:03 | 13:03 | 17:03 |
Jandarma | 06:34 | 09:06 | 13:05 | 17:06 |
Pekmezciler Yol Ayrımı | 06:36 | 09:08 | 13:07 | 17:08 |
Ütğm. Yunus Keskin Köprüsü | 06:39 | 09:11 | 13:09 | 17:11 |
Ulubaş | 06:41 | 09:14 | 13:12 | 17:14 |
Bahçedere | 06:43 | 09:17 | 13:14 | 17:17 |
Eğil Kavşağı | 06:48 | 09:23 | 13:19 | 17:23 |
Elyesa Türbe Yolu | 06:50 | 09:25 | 13:21 | 17:25 |
Bahşilar Yolu | 06:52 | 09:27 | 13:23 | 17:27 |
Alparslan Anadolu Lisesi | 06:53 | 09:29 | 13:25 | 17:29 |
Döşemeler | 06:55 | 09:31 | 13:26 | 17:31 |
Konak Yol Ayrımı | 06:57 | 09:33 | 13:28 | 17:33 |
Baysu | 07:00 | 09:36 | 13:31 | 17:36 |
Tpao Tesisi | 07:03 | 09:39 | 13:34 | 17:39 |
Baver | 07:05 | 09:41 | 13:36 | 17:41 |
Örnek | 07:09 | 09:45 | 13:39 | 17:45 |
Büyükşehir Piknik Alanı | 07:12 | 09:48 | 13:42 | 17:48 |
Karayolları | 07:14 | 09:50 | 13:43 | 17:50 |
Asfalt Plent Şantiyesi | 07:16 | 09:52 | 13:45 | 17:52 |
Yukarı Nasırlar | 07:17 | 09:54 | 13:46 | 17:54 |
Çelikevler | 07:20 | 09:56 | 13:49 | 17:56 |
Çelikevler Çıkış | 07:22 | 09:58 | 13:50 | 17:58 |
Beneklitaş | 07:23 | 09:59 | 13:51 | 17:59 |
Çimenler | 07:25 | 10:01 | 13:52 | 18:01 |
Toprakevler | 07:26 | 10:02 | 13:53 | 18:02 |
Temsan | 07:28 | 10:04 | 13:55 | 18:04 |
Dökmetaş | 07:31 | 10:06 | 13:58 | 18:07 |
Araştırma Çıkışı | 07:33 | 10:08 | 13:59 | 18:09 |
Farabi Meslek Lisesi | 07:34 | 10:08 | 14:00 | 18:10 |
Uygulama Oteli | 07:35 | 10:09 | 14:01 | 18:11 |
Diyarbakır Tüyap | 07:36 | 10:10 | 14:02 | 18:12 |
Elazığ Bulvarı Üçkuyu | 07:37 | 10:11 | 14:02 | 18:13 |
Gündoğdu | 07:39 | 10:13 | 14:04 | 18:15 |
Yıldız | 07:41 | 10:15 | 14:06 | 18:17 |
Elazığ Bulvarı | 07:42 | 10:16 | 14:07 | 18:19 |
Opet | 07:43 | 10:16 | 14:08 | 18:20 |
Oto Galericiler | 07:45 | 10:18 | 14:09 | 18:21 |
Oto Pazarı | 07:47 | 10:19 | 14:11 | 18:23 |
Üst Geçit | 07:47 | 10:20 | 14:11 | 18:23 |
Forum Diyarbakır | 07:49 | 10:21 | 14:13 | 18:25 |
Seyrantepe Spor Salonu | 07:50 | 10:22 | 14:13 | 18:26 |
Şilbe Üst Geçit | 07:52 | 10:23 | 14:15 | 18:28 |
Öğretmenevi | 07:53 | 10:25 | 14:16 | 18:29 |
2. Sanayi | 07:54 | 10:25 | 14:17 | 18:30 |
Sanayi Camii | 07:56 | 10:27 | 14:19 | 18:32 |
Seyrantepe İş Merkezleri | 07:58 | 10:29 | 14:20 | 18:34 |
Ninova Park Avm | 07:59 | 10:30 | 14:21 | 18:35 |
Huzurevleri Kavşağı | 08:00 | 10:30 | 14:22 | 18:36 |
Tesisler | 08:01 | 10:31 | 14:23 | 18:37 |
Petrol Ofisi | 08:02 | 10:32 | 14:23 | 18:38 |
15 Temmuz Şehitler Parkı | 08:02 | 10:32 | 14:24 | 18:38 |
Şanlıurfa Bulvarı | 08:04 | 10:34 | 14:25 | 18:40 |
Eski Polis Lojmanları | 08:05 | 10:34 | 14:26 | 18:41 |
Kantar Kavşağı | 08:06 | 10:35 | 14:27 | 18:42 |
Tedaş | 08:07 | 10:36 | 14:27 | 18:43 |
Tarım Kredi Kooperatifi | 08:08 | 10:37 | 14:28 | 18:44 |
Ceylan Karavil Park | 08:09 | 10:38 | 14:29 | 18:45 |
Üst Geçit | 08:10 | 10:39 | 14:31 | 18:46 |
Memorial Dicle Hastanesi | 08:12 | 10:40 | 14:32 | 18:48 |
Kadın Doğum Hastanesi | 08:13 | 10:42 | 14:33 | 18:50 |
Ptt Kayapınar | 08:15 | 10:43 | 14:34 | 18:51 |
Kardeşlik Parkı Üst Geçit | 08:17 | 10:44 | 14:36 | 18:53 |
3. Sanayi | 08:18 | 10:45 | 14:37 | 18:54 |
Ecza Deposu | 08:19 | 10:46 | 14:38 | 18:55 |
Batı İlçe Otogarı | 08:20 | 10:47 | 14:39 | 18:56 |
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları Bus saatleri - DİCLE (Diyarbakır)
DİCLE Diyarbakır güzergahı için Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Dicle durağı - Batı İlçe Otogarı durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın