Як дістатися до Dolna в Kraśnik з Автобус або Потяг?

Початок
Кінець
Шукати

Питання та відповіді

Які найближчі станції до Dolna?

Найближчими станціями до Dolna є:

  • Podleska на відстані 516 метра(ів), 7 хв ходи.
  • Podlesie Remiza на відстані 579 метра(ів), 8 хв ходи.
  • Piłsudskiego на відстані 1136 метра(ів), 15 хв ходи.

Які Автобус лінії зупиняються біля Dolna?

Ці Автобус лінії зупиняються поблизу Dolna: 6.

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 3000 міст у 92 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore

Поїздка транспортом до місця Dolna в місті Kraśnik

Як дістатися до Dolna в Kraśnik, Польща?

Завдяки Moovit це зовсім нескладно. Введіть свою адресу і шукач маршрутів Moovit визначить найшвидший спосіб дістатися туди! Не впевнені де саме слід вийти? Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте в режимі реального часу вказівки щодо вашої подорожі (включно з тим, де саме на Dolna потрібно вийти). Крім цього, ви отримаєте доступ до розкладів руху і бачитимете очікуваний час прибуття по своїм улюбленим Автобус або Потяг лініям.

Шукаєте зупинку або станцію, яка є найближчою до Dolna? Ознайомтеся з цим переліком зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Podleska; Podlesie Remiza; Piłsudskiego.

Також ви можете дістатися до Dolna за допомогою Автобус або Потяг. Ось ці лінії і маршрути мають зупинки неподалік від - Автобус: 6

Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте доступ до поточного розкладу руху і маршрутів в Kraśnik. Не потрібно встановлювати окремі автобусні або залізничні додатки для перегляду відповідних розкладів. Moovit - це єдиний повнофункціональний мобільний додаток громадського транспорту, який допоможе вам дістатися туди, куди потрібно.

З нами подорож громадським транспортом до Dolna може бути набагато легшою, саме з цієї причини більше 460 мільйонів користувачів, в тому числі пасажирів в Kraśnik , довіряють Moovit як найкращому додатку громадського транспорту.

Dolna, Kraśnik
Простішедістатися до місця «Dolna» за допомогою програми!