East Midlands, Об'єднане Королівство

Початок
Кінець
Шукати

Подорожуйте навколо East Midlands громадським транспортом!

Подорожувати навколо East Midlands ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до East Midlands.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо East Midlands, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Вам цікаво знати про те, яким є транспортне сполучення в East Midlands у порівнянні з іншими містами світу? На Moovit Індекс Громадського транспорту відображаються цікаві факти та статистика користування громадським транспортом у більше ніж 150 різних містах світу. Переглядайте інформацію про середню тривалість поїздки та очікування, про відстань, яку люди проходять пішки під час поїздки на роботу на громадському транспорті, а також про середню відстань, яку щоденно проходять люди в East Midlands. Дізнавайтесь, які Потяг, Автобус і зупинки є найбільш популярними в East Midlands і т.д.!

East Midlands має типи транспорту 2, у тому числі: Потяг, Автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи National Rail, Nottingham City Trs., Arriva Midlands, First, Yourbus, Stagecoach, Trent Barton, High Peak, TM Travel, Other Operators

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 1500 міст у 79 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore
Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Для повноцінної інформації