Ізраїль, Ізраїль

Початок
Кінець
Шукати

Подорожуйте навколо Ізраїль громадським транспортом!

Подорожувати навколо Ізраїль ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Ізраїль.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Ізраїль, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Вам цікаво знати про те, яким є транспортне сполучення в Ізраїль у порівнянні з іншими містами світу? На Moovit Індекс Громадського транспорту відображаються цікаві факти та статистика користування громадським транспортом у більше ніж 150 різних містах світу. Переглядайте інформацію про середню тривалість поїздки та очікування, про відстань, яку люди проходять пішки під час поїздки на роботу на громадському транспорті, а також про середню відстань, яку щоденно проходять люди в Ізраїль. Дізнавайтесь, які Автобус, Потяг і зупинки є найбільш популярними в Ізраїль і т.д.!

Ізраїль має типи транспорту 2, у тому числі: Автобус, Потяг, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), רכבת ישראל (Israel Railways), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura)

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 1500 міст у 79 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore
Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Для повноцінної інформації