Israel, Ізраїль

Початок
Кінець
Шукати

Подорожуйте навколо Israel громадським транспортом!

Подорожувати навколо Israel ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Israel.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Israel, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Вам цікаво знати про те, яким є транспортне сполучення в Israel у порівнянні з іншими містами світу? На Moovit Індекс Громадського транспорту відображаються цікаві факти та статистика користування громадським транспортом у більше ніж 150 різних містах світу. Переглядайте інформацію про середню тривалість поїздки та очікування, про відстань, яку люди проходять пішки під час поїздки на роботу на громадському транспорті, а також про середню відстань, яку щоденно проходять люди в Israel. Дізнавайтесь, які Автобус, Електричка і зупинки є найбільш популярними в Israel і т.д.!

Israel має типи транспорту 2, у тому числі: Автобус, Електричка, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura), סיטי פס (Citypass)

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 1500 міст у 79 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore

Електричка Маршрути в Israel з סיטי פס (Citypass)

Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Для повноцінної інформації