Перейти до основного вмісту

Планувальник поїздок громадським транспортом в Харьков

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Харьков
Усі види громадського транспорту в одному додатку
qrcode-img

Подорожуйте навколо Харьков громадським транспортом!

Подорожувати навколо Харьков ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Харьков.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Харьков, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Харьков або як платити за проїзд на громадському транспорті в Харьков? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Харьков? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Харьков з усіма Трамвай, Метро, Автобус, Канатний трамвай and Фунікулер маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Харьков має типи транспорту 5, у тому числі: Автобус, Метро, Трамвай, Канатний трамвай, Фунікулер, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи Харківський метрополітен (Харьковский метрополитен), Тролейбусне депо №2 (Троллейбусное депо №2), Приватні перевізники (Частные перевозчики), Салтівське трамвайне управління (Салтовское трамуправление)

Час прибуття в режимі реального часу, розклади, карти і більше