Перейти до основного вмісту

Планувальник поїздок громадським транспортом в Київ

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Київ
Усі види громадського транспорту в одному додатку
qrcode-img

Подорожуйте навколо Київ громадським транспортом!

Подорожувати навколо Київ ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Київ.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Київ, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Київ або як платити за проїзд на громадському транспорті в Київ? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Київ? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Київ з усіма Трамвай, Метро, Електричка, Автобус, Тролейбус, Фунікулер and Shuttle маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Київ має типи транспорту 7, у тому числі: Автобус, Електричка, Метро, Трамвай, Тролейбус, Shuttle, Фунікулер, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи Київський метрополітен, КП "Київпастранс", Південно-Західна Залізниця, Бориспіль, Маршрутне таксі, Київпастранс-Funicular, Приміські маршрути, Бровари та район, Атасс Бориспіль, Білоцерківські автобуси, Білоцерківське тролейбусне управління

Час прибуття в режимі реального часу, розклади, карти і більше