Перейти до основного вмісту

Планувальник поїздок громадським транспортом в Львов

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Львов
Усі види громадського транспорту в одному додатку
qrcode-img

Подорожуйте навколо Львов громадським транспортом!

Подорожувати навколо Львов ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Львов.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Львов, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Львов або як платити за проїзд на громадському транспорті в Львов? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Львов? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Львов з усіма Трамвай, Автобус and Тролейбус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Львов має типи транспорту 3, у тому числі: Автобус, Трамвай, Тролейбус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи ЛКП "ЛьвівЕлектроТранс", ЛК "АТП №1", ТОВ "Міра і К", ТОВ "Успіх БМ", ПАТ "АТП-14630", ПП "Шлях-Авто", ТОВ "Фіакр-Львів", ТОВ "Атто", ПП "Статус Т", ПП "Городинська В.О", ТОВ "Лідеравтотранс", ПП "Рудно-Транс", ПП "Люн-Транс", ТОВ "Миколаївське АТП 14627", ТОВ "Сатурн-Плюс"

Час прибуття в режимі реального часу, розклади, карти і більше