Як дістатися до RHR Career в Podgorica з Автобус?

Початок
Кінець
Шукати

Питання та відповіді

Які найближчі станції до RHR Career?

Найближчими станціями до RHR Career є:

  • Dom Zdravlja Pobrežje на відстані 169 метра(ів), 3 хв ходи.
  • Velika Pijaca на відстані 401 метра(ів), 6 хв ходи.
  • 4. Jul, 42 на відстані 564 метра(ів), 8 хв ходи.

Які Автобус лінії зупиняються біля RHR Career?

Ці Автобус лінії зупиняються поблизу RHR Career: 2-3, 4, 6, 7, 8.

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 3000 міст у 92 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore

Поїздка транспортом до місця RHR Career в місті Podgorica

Вас цікавить те, як дістатися до RHR Career в Podgorica, Чорногорія? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до RHR Career і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до RHR Career.

Шукаєте найближчу до RHR Career зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Dom Zdravlja Pobrežje; Velika Pijaca; 4. Jul.

До RHR Career можна дістатися за допомогою Автобус. Ось лінії і маршрути, які мають зупинки неподалік - Автобус: 2-3, 4, 6, 7, 8.

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до RHR Career та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до RHR Career простішою, саме з цієї причини більше 460 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Podgorica, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

RHR Career, Podgorica
Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Простішедістатися до місця «RHR Career» за допомогою програми!