Як дістатися до Ringway Creche Kindergarten в Accra з Автобус?

Початок
Кінець
Шукати

Питання та відповіді

Які найближчі станції до Ringway Creche Kindergarten?

Найближчими станціями до Ringway Creche Kindergarten є:

  • Fire Service на відстані 590 метра(ів), 8 хв ходи.
  • Police Headquarters на відстані 677 метра(ів), 9 хв ходи.
  • Danquah на відстані 766 метра(ів), 10 хв ходи.
  • Sankara на відстані 1130 метра(ів), 15 хв ходи.

Які Автобус лінії зупиняються біля Ringway Creche Kindergarten?

Ці Автобус лінії зупиняються поблизу Ringway Creche Kindergarten: 2, 255, 383, 416, 424, 428.

Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 3000 міст у 92 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore

Поїздка транспортом до місця Ringway Creche Kindergarten в місті Accra

Вас цікавить те, як дістатися до Ringway Creche Kindergarten в Accra, Гана? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Ringway Creche Kindergarten і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Ringway Creche Kindergarten.

Шукаєте найближчу до Ringway Creche Kindergarten зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Fire Service; Police Headquarters; Danquah; Sankara.

До Ringway Creche Kindergarten можна дістатися за допомогою Автобус. Ось лінії і маршрути, які мають зупинки неподалік - Автобус: 2, 255, 383, 416, 424, 428.

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Ringway Creche Kindergarten та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Ringway Creche Kindergarten простішою, саме з цієї причини більше 460 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Accra, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Ringway Creche Kindergarten, Accra
Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Простішедістатися до місця «Ringway Creche Kindergarten» за допомогою програми!