Перейти до основного вмісту

Планувальник поїздок громадським транспортом в Житомир

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Житомир
Усі види громадського транспорту в одному додатку
qrcode-img

Подорожуйте навколо Житомир громадським транспортом!

Подорожувати навколо Житомир ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Житомир.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Житомир, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Житомир або як платити за проїзд на громадському транспорті в Житомир? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Житомир? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Житомир з усіма Трамвай, Автобус, Тролейбус and Shuttle маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Житомир має типи транспорту 4, у тому числі: Автобус, Трамвай, Тролейбус, Shuttle, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В., ФОП Куят Василь Гарикович, ФОП Бабкін Ігор Вікторович

Час прибуття в режимі реального часу, розклади, карти і більше