לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: קריית ים←קריית מוצקין (59 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס ספיר/שדרות צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/צהל
צפה בלוח הזמנים המלא
מתנס/משה שרת
צפה בלוח הזמנים המלא
משה שרת/ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
משה שרת/ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הנשיא טרומן/שדרות מח''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומן
צפה בלוח הזמנים המלא
דגניה/טרומן
צפה בלוח הזמנים המלא
דגניה/ בית אלפא
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אלפא/התקומה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אלפא/הותיקים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מח''ל/בית אלפא
צפה בלוח הזמנים המלא
זלמן ארן/משמר העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
דואר/זלמן ארן
צפה בלוח הזמנים המלא
זלמן ארן/דגניה
צפה בלוח הזמנים המלא
דגניה/זלמן ארן
צפה בלוח הזמנים המלא
דגניה/ורבורג
צפה בלוח הזמנים המלא
אח''י אילת/כברי
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת קרית חיים/אח''י אילת
צפה בלוח הזמנים המלא
אח''י אילת/הגדוד העיברי
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון קרית חיים/הגדוד העברי
צפה בלוח הזמנים המלא
שיטרית/הגדוד העיברי
צפה בלוח הזמנים המלא
משה שרת/שיטרית
צפה בלוח הזמנים המלא
משה שרת/אח''י אילת
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/השיירה
צפה בלוח הזמנים המלא
אח''י אילת/השיירה
צפה בלוח הזמנים המלא
ביטוח לאומי/אחי אילת
צפה בלוח הזמנים המלא
אחי אילת/צומת קרית חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/תבור
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות וייצמן/יגור
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/קריית ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/הגפן
צפה בלוח הזמנים המלא
הגפן/חניתה
צפה בלוח הזמנים המלא
הגפן/קרן היסוד
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/הברושים
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/אלונים
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/התאנים
צפה בלוח הזמנים המלא
שבטי ישראל/זבולון
צפה בלוח הזמנים המלא
קריון/ד. עכו חיפה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרפאת זבולון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/המייסדים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/כביש 79
צפה בלוח הזמנים המלא
התל/התמר
צפה בלוח הזמנים המלא
התל/חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים/סיגליות
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
זבוטינסקי/שי עגנון
צפה בלוח הזמנים המלא
שי עגנון/שדרות חן
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות חן/הנס מולר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות חן/יוסף לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/שדרות חן
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה גנים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכזית הקריות
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-04:50 בשישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו קריית ים←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית ים←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (קריית ים←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית ים←קריית מוצקין (קריית ים←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) - קריית ים←קריית מוצקין
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:03 - 22:50
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:03 - 22:50
15 - 25
ב׳
05:03 - 22:50
15 - 25
ג׳
05:03 - 22:50
12 - 20
ד׳
05:03 - 22:50
12 - 20
ה׳
05:03 - 22:50
12 - 20
ו׳
04:50 - 16:10
15 - 25
ש׳
17:20 - 22:50
30
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (קריית ים←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (קריית ים←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
קו 13 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל