קו 22א
ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בהנביאים/הרב קוק.
לוח הזמנים לקו 22א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק (25 תחנות)
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
ברל לוקר/ארסט
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא/בן יאיר
בי''ס דנמרק/יהודה הנשיא
בני בתירא/בן זכאי
חוות הנוער הציוני/ש''י עגנון
ש''י עגנון/קצנלסון
קצנלסון/ש''י עגנון
טשרניחובסקי/קצנלסון
טשרניחובסקי א'
טשרניחובסקי/פיכמן
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/הרצוג
הרצוג/טשרניחובסקי
עזה/הרב ברלין
עזה/רד''ק
עזה/בלפור
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
הנביאים/הרב קוק
שאלות ותשובות לגבי קו 22א
מתי מתחיל לפעול קו 22א?
קו 22א מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 22א מפסיק לעבוד?
קו 22א מפסיק לפעול ב-07:15 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 22א?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22א של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22א עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22א
קו 22א האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22א (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22א
תעריף הנסיעה ב22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22א היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא הנביאים/הרב קוק.
קו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22א.
מעקב אחר קו האוטובוס 22א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים