Linia 30
Plac św. Katarzyny — Nad Strugą
Urząd Miasta Torunia
autobus 30 (Urząd Miasta Torunia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 30 (Barwna 01→Nad Strugą 00) ma 6 przystanków rozpoczynając z Barwna 01 a kończąc na Nad Strugą 00.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 30 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:06. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 30 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Barwna 01→Nad Strugą 00 (6 przystanków)
Barwna 01
Szczecińska 01
Suwalska NŻ 01
Cegielnia 01
Bajeczna 01
Nad Strugą 00
FAQ dla 30
O której zaczyna kursować autobus 30?
autobus 30 rozpoczyna kurs o 05:06 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 30?
Autobus 30 kończy kursowanie o 05:06 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 30?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Plac św. Katarzyny — Nad Strugą? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Plac św. Katarzyny — Nad Strugą, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 30?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 30.
Rozkład jazdy autobus 30
Autobus 30 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:06
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:06 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:06 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:06 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:06 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:06 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Urząd Miasta Torunia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 30 (rusza z Barwna 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 30 (kierunek (Barwna 01→Nad Strugą 00)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Urząd Miasta Torunia już teraz.
Autobus 30 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 30 (kierunek: (Barwna 01→Nad Strugą 00)) należącym do Urząd Miasta Torunia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Urząd Miasta Torunia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miasta Torunia.
30 (Urząd Miasta Torunia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 30 to Barwna 01, a ostatni Nad Strugą 00. 30 (Barwna 01→Nad Strugą 00) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 30 ma 6 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 7 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Urząd Miasta Torunia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 30 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 30, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 30 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 30 (Barwna 01→Nad Strugą 00) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 30 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Urząd Miasta Torunia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Urząd Miasta Torunia lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Urząd Miasta Torunia i każdy autobus, w tym linii 30 w Toruń
Urząd Miasta Torunia w Toruń
- 14 - Okólna — Cmentarz Centralny/ Rozkład
- 44 - Poznańska — Wapienna/ Rozkład
- 41 - Kołowa — Dworzec Wschodni/ Rozkład
- 32 - Letnia — Żwirki i Wigury/ Rozkład
- 16 - Wrzosy i — Olimpijska P&R/ Rozkład
- 31 - Kolankowskiego — Barbarka/ Rozkład
- 33 - Mazowiecka — Olimpijska P&R przez Kociewską i Hutowo/ Rozkład
- 20 - Glinki — Forteczna P. Polną/ Rozkład
- 24 - Dworzec Wschodni — Forteczna/ Rozkład
- 122 - Rubinkowo P&R — Obrowo/ Rozkład
- 26 - Rubinkowo P&R — Uniwersytet/ Rozkład
- 113 - Kopanino — Plac św. Katarzyny/ Rozkład
- 12 - Rudak — Wrzosy I/ Rozkład
- 25 - Kolankowskiego — Wybickiego/ Rozkład
- N90 - Motoarena — Olimpijska P&R Objazd (Kopia)/ Rozkład
- 115 - Plac św. Katarzyny — Lubicz Górny-Osiedle/ Rozkład
- N92 - Aleja Solidarności — Strobanda/ Rozkład
- 17 - Cmentarz Centralny — Uniwersytet/ Rozkład
- 40 - Bielawy — Port Drzewny/ Rozkład