לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 37 (גן יבנה←רחובות) יש 65 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחשמונאים/שלומציון ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: גן יבנה←רחובות (65 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
חשמונאים/שלומציון
צפה בלוח הזמנים המלא
חשמונאים/מתתיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
חשמונאים/הודיה
צפה בלוח הזמנים המלא
מירון/טיילת מירון
צפה בלוח הזמנים המלא
מירון/זלמן שליין
צפה בלוח הזמנים המלא
הר ציון/הניצחון
צפה בלוח הזמנים המלא
הניצחון/הר ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
שבזי/שמואל הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/רבי עקיבא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/ויניפג
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/השיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה מקומית/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/דרך קנדה
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/החציר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף אילן רמון/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/המגינים
צפה בלוח הזמנים המלא
נתן אלתרמן/השעורה
צפה בלוח הזמנים המלא
גלבוע/ארבל
צפה בלוח הזמנים המלא
החרוב/תל חי
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הפיקוסים/המייסדים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך תל חי/צרכנייה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית העם
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך תל חי/דרך הנרקיסים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה מבטח
צפה בלוח הזמנים המלא
ביצרון א'
צפה בלוח הזמנים המלא
העולים/3922
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק רבין/מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מנחם בגין/הרקפת
צפה בלוח הזמנים המלא
החיטה/בי''ס אופק
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אהרון דנין/משה זנדני
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה/הכוהנים
צפה בלוח הזמנים המלא
הכוהנים/התאנה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בני עי''ש לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גדרה לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/שדרות בו גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף קדרון/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מחנה תל נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בית אלעזרי
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/גבעת ברנר
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/פאוור סנטר בילו
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים קפלן/דרך פסטרנק
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בילו
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף כפר בילו
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/יעקב פינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/צומת אושיות
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/רבי עקיבא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/בר כוכבא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עזרא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/רוטרי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
משטרה/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הפקולטה לחקלאות
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת רחובות
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת רחובות/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 37
מתי מתחיל לפעול קו 37?
קו 37 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 37 מפסיק לעבוד?
קו 37 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 37?
כדי לראות מתי קו גן יבנה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גן יבנה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 (גן יבנה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גן יבנה←רחובות (גן יבנה←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 37 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - גן יבנה←רחובות
קו 37 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 00:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:20 - 00:30
20 - 55
ב׳
05:20 - 23:30
20 - 55
ג׳
05:20 - 23:30
20 - 55
ד׳
05:20 - 23:30
20 - 55
ה׳
05:20 - 23:30
20 - 55
ו׳
07:50 - 15:00
40 - 90
ש׳
20:20 - 22:00
100
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל37 (מ חשמונאים/שלומציון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 (גן יבנה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37
תעריף הנסיעה ב37 (גן יבנה←רחובות) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
37 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 37 היא חשמונאים/שלומציון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 37 (גן יבנה←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37.
קו 37 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 37 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 (גן יבנה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 ב-ישראל