קו 442
טבריה←עפולה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 442 (טבריה←עפולה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 442 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←עפולה (37 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן/המשור
צומת טבריה
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון דרום
מחנה נפתלי
צומת שדה אילן
מסעף בית קשת
מסעף בית ספר כדורי
צומת כפר תבור
כפר תבור מרכז
צומת גזית
צומת אום אל גאנם
צומת תבור
צומת נעורה
מסעף דברת
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב
דרך גולני/קפלן
יצחק רבין/דוד אלעזר
בית חולים העמק
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 442
מתי מתחיל לפעול קו 442?
קו 442 מתחיל לפעול ב-05:00 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 442 מפסיק לעבוד?
קו 442 מפסיק לפעול ב-15:50 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 442?
כדי לראות מתי קו טבריה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 442 (טבריה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←עפולה (טבריה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 442 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 442 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 442 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 442
קו 442 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 15:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 15:50 | 20 - 60 |
ב׳ | 15:30 - 22:30 | 30 - 150 |
ג׳ | 15:30 - 22:30 | 30 - 150 |
ד׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:50 - 15:50 | 20 - 60 |
ש׳ | 15:30 - 22:30 | 30 - 150 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל442 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 442 (טבריה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 442
תעריף הנסיעה ב442 (טבריה←עפולה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
442 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 442 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 442 (טבריה←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 442. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 442.
מעקב אחר קו האוטובוס 442 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 442 (טבריה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 442 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 442 ב-ישראל
442 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 36א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ה
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 7א - קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים<->מלון דיפלומט-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 137 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים