623-linja
Hakaniemi
HSL
HSL 623 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
623-bussilla (Hakaniemi) on 40 pysäkkiä alkaen asemalta Peijas ja päättyen asemalle Hakaniemi.
Valitse alta mikä tahansa 623-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hakaniemi (40 pysäkkiä)
Peijas
Sairaalakatu
Peijaksentie
Koivukylän Asema
Havukallionkatu
Kytötie
Haapatie
Koivutie
Leineläntie
Leinelän Asema
Pyökkikuja
Malminiitty
Leinikkitie
Vanamontie
Simonkallion Koulu
Simonkallio
Koisotie
Näsiätie
Rantakukankuja
Osmankäämintie
Mesikukantie
Puutarhatie
Juurakkokuja
Kuriiritie
Kirkonkylän Etl.
Isopelto
Tammisto
Yhdyskunnantie
Muurimestarintie
Käskynhaltijantie
Käpylän Asema
Käpylänaukio
Koskelantie
Pyöräilystadion
Mäkelänrinne
Hattulantie
Vallilan Kirjasto
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
623 UKK
Mihin aikaan 623 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 623 bussi -pysäkillä klo 05:02 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 623 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 623 bussi -pysäkillä klo 22:05 päivnä sunnuntai, lauantai.
Milloin 623 bussi saapuu?
Milloin Hakaniemi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hakaniemi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 623 (Hakaniemi) bussi?
Hakaniemi (Hakaniemi) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 623 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 623 bussi pysäkki.
623-bussi -aikataulu
623 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:02 - 22:12
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:02 - 22:12 | 20 - 31 |
ti | 05:02 - 22:12 | 20 - 31 |
ke | 05:02 - 22:12 | 20 - 31 |
to | 05:02 - 22:12 | 20 - 31 |
pe | 05:02 - 22:12 | 20 - 31 |
la | 06:05 - 22:05 | 60 |
su | 06:05 - 22:05 | 60 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 623 (asemalta Peijas), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 623 (Hakaniemi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
623 -linjan bussi-maksu
HSL 623 (Hakaniemi) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
623 (HSL)
623-bussin ensimmäinen pysäkki on Peijas ja viimeinen pysäkki on Hakaniemi. 623 (Hakaniemi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 623 -linjalla on 40 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 52 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 623-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 623-bussi-linjalle.
Linjojen 623 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 623 (Hakaniemi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 623 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 623, Helsinki
623 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 642 - Leinelä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 181K - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 643K - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 989 - Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 66 - Rautatientori-Maunula-Länsi-Pakila-Paloheinä/ Aikataulu
- 996 - Söderkulla-Box-Spjutsund-Kitö/ Aikataulu
- 816 - Vuosaari(M)-Kallahti-Kallahdenniemi/ Aikataulu
- 994K - Söderkulla-Gumbostrand/ Aikataulu
- 913B - Kuntakeskus-Kela-Karskog-Västerby/ Aikataulu
- 88 - Herttoniemi(M) - Kaitalahti/ Aikataulu
- 243V - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Veikkola/ Aikataulu
- 71 - Rautatientori-Pihlajisto-Pihlajamäki-Malmi/ Aikataulu
- 201B - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 33 - Munkkivuori-Ritolehto/ Aikataulu
- 911X - Espoon asema-Kirkkonummi
- 619 - Tikkurila-Hiekkaharju-Simonsilta/ Aikataulu
- 633N - Rautatientori-Simonkylä-Leinelä-Korso-Ahjo-Keravan asema/ Aikataulu