קו 693
בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 693 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 693 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת בנימינה
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
העלייה/ההגנה
העלייה/דרך העצמאות
כביש 653/השדה
צומת בנימינה
מסעף בית חנניה
מושב בית חנניה
צומת בית חנניה
צומת מעגן מיכאל
קיבוץ מעגן מיכאל
צומת מעגן מיכאל
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת זכרון יעקב/כביש 4
אזור תעשיה מעיין צבי
צומת פרדיס
פוריידיס/כביש 4 לצפון
צומת נחשולים/דור
מפעלי סיד
מושב עין איילה
צומת עין איילה
צומת עופר
מושב עופר
צומת עופר
צומת הבונים
צומת צרופה
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 693
מתי מתחיל לפעול קו 693?
קו 693 מתחיל לפעול ב-07:10 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 693 מפסיק לעבוד?
קו 693 מפסיק לפעול ב-14:35 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 693?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 693 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 693 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 693 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 693 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 693
קו 693 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:10 - 14:35 | 120 - 145 |
ב׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ד׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ה׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ו׳ | 10:10 - 14:35 | 120 - 145 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל693 (מ ת. רכבת בנימינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 693
תעריף הנסיעה ב693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
693 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 693 היא ת. רכבת בנימינה והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 693. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 693.
מעקב אחר קו האוטובוס 693 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 693 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 693 ב-ישראל
693 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים