לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מסוף אור יהודה ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אור יהודה←פתח תקווה (44 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
החרושת/מסוף אור יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה/החרושת
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה / העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/דוד אלעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סביון/כביש 4622
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/שטרן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/התמר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/ישעיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
הרי יהודה / עין חנוך
צפה בלוח הזמנים המלא
הרי יהודה / הרמה
צפה בלוח הזמנים המלא
העמקים/הרי יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
העמקים/סמטת עמק זבולון
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/עמק יזרעאל
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר ראשונים/הגליל
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/גבעון
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הבמה/קדושי השואה
צפה בלוח הזמנים המלא
ים המלח/הערבה
צפה בלוח הזמנים המלא
הנגב/ים המלח
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/דרך האיילות
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך המשי/דרך הים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך התקווה/דרך אילות
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך התקווה/דרך המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
האילנות/האקליפטוס
צפה בלוח הזמנים המלא
האילנות/הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
האילנות/התפוז
צפה בלוח הזמנים המלא
יעקב זרובבל/471
צפה בלוח הזמנים המלא
יד הבנים/זרובבל
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/גד מכנס
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
חובבי ציון/מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
מונטיפיורי/ברון הירש
צפה בלוח הזמנים המלא
שוק עירוני/ברון הירש
צפה בלוח הזמנים המלא
פינסקר / הברון הירש
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל פינסקר
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע קדש/יהודה לייב פינסקר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף משה ארנס/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (אור יהודה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←פתח תקווה (אור יהודה←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) - אור יהודה←פתח תקווה
קו 76 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:55 - 00:50
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:55 - 00:50
20 - 35
ב׳
04:55 - 23:50
20 - 35
ג׳
04:55 - 23:50
20 - 35
ד׳
04:55 - 23:50
20 - 35
ה׳
04:55 - 23:50
20 - 30
ו׳
04:55 - 15:05
20 - 30
ש׳
21:00 - 23:30
30
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ החרושת/מסוף אור יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (אור יהודה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (אור יהודה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
76 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 76 היא החרושת/מסוף אור יהודה והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
קו 76 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל