לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר ומסתיים באדני פז/הדודאים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים (51 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
הפרדס/עירית
צפה בלוח הזמנים המלא
הפרדס/פקאן
צפה בלוח הזמנים המלא
הפרדס/שפק
צפה בלוח הזמנים המלא
הפרדס/כביש 9
צפה בלוח הזמנים המלא
משמר הגבול/הפרדס
צפה בלוח הזמנים המלא
משמר הגבול/נחל רמון
צפה בלוח הזמנים המלא
משמר הגבול/שניר
צפה בלוח הזמנים המלא
משמר הגבול/הירדן
צפה בלוח הזמנים המלא
משמר הגבול/יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/תרנ''א
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/סמסונוב
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/מיכאל חזני
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/הלל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית חדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
אחד העם/שד. רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
הגיבורים/העלייה הראשונה
צפה בלוח הזמנים המלא
הגיבורים/הנשיא וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב עובדיה יוסף/יצחק כושי עפגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 4/שדרות החרות
צפה בלוח הזמנים המלא
אזור תעשיה דרומי
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף הכרמל/אוסקר כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אהרונוביץ/אוסקר כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
אוסישקין/הכנסת
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/בר אילן
צפה בלוח הזמנים המלא
בר אילן/המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
בר אילן/מרבד הקסמים
צפה בלוח הזמנים המלא
השלום/בר אילן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים הלל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
השלום/אהרון אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בגין/השחף
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בגין/שפירא
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מנחם בגין/חיים משה שפירא
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר הים/שדרות בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר הים/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ברוך בוארון/שדרות רחבעם זאבי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז קהילתי
צפה בלוח הזמנים המלא
השומרון/קרן קיימת לישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
הקונגרס/קרן קיימת לישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
הקונגרס/הנגב
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ברוך בוארון/הקונגרס
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע עזרא/שיבת ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס שילה/מבצע עזרא
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע עזרא / ד''ר דן ויליאם גאוי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקשיש/קדימה
צפה בלוח הזמנים המלא
עין גדי/לכה דודי
צפה בלוח הזמנים המלא
הדודאים/הצוקים
צפה בלוח הזמנים המלא
אדני פז/הדודאים
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:00 - 22:00
20 - 30
ב׳
05:00 - 22:00
20 - 30
ג׳
05:00 - 22:00
20 - 30
ד׳
05:00 - 22:00
20 - 30
ה׳
05:00 - 22:00
20 - 30
ו׳
06:00 - 14:40
20
ש׳
20:50 - 23:45
25 - 60
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר והתחנה האחרונה היא אדני פז/הדודאים.
קו 13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
קו 13 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר←אדני פז/הדודאים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל