קו 179
אלעד←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 179 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 179 (אלעד←פתח תקווה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 179 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←פתח תקווה (41 תחנות)
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
מחלף שעריה לדרום
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
אלעזר פרידמן/עין גנים
מחנה יהודה/עין גנים
יחיאל מיכל פינס/צבי הירש קלישר
יחיאל מיכל פינס/אורלנסקי
יחיאל מיכל פינס/רוטשילד
רוטשילד/גד מכנס
רוטשילד/קק''ל
קופת חולים/רוטשילד
ההסתדרות/רוטשילד
הסתדרות/חיים עוזר
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
בר כוכבא/ליברכט
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 179
מתי מתחיל לפעול קו 179?
קו 179 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 179 מפסיק לעבוד?
קו 179 מפסיק לפעול ב-15:45 בשני
מתי מגיע קו 179?
כדי לראות מתי קו אלעד←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 179 (אלעד←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←פתח תקווה (אלעד←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 179 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 179 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 179 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 179 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 179
קו 179 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 23:30 | 15 - 65 |
ב׳ | 06:30 - 15:45 | 45 - 75 |
ג׳ | 06:20 - 23:30 | 15 - 65 |
ד׳ | 06:20 - 23:30 | 15 - 65 |
ה׳ | 06:20 - 23:30 | 15 - 65 |
ו׳ | 06:25 - 15:55 | 15 - 55 |
ש׳ | 21:00 - 22:55 | 15 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל179 (מ רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 179 (אלעד←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 179
תעריף הנסיעה ב179 (אלעד←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
179 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 179 היא רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 179 (אלעד←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 179. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 179.
מעקב אחר קו האוטובוס 179 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 179 (אלעד←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 179 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 179 ב-ישראל
179 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון/ לוח זמנים
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים