203 Γραμμή
Καρεας - Ακαδημια
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 203 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 203 λεωφορείο (Καρεας - Ακαδημια) είναι μια κυκλική γραμμή με 55 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 203 (Καρεασ).
Επιλέξτε 203 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Καρεας - Ακαδημια (55 στάσεις)
Αφετηρια 203 (Καρεασ)
Καρεα
Αναπηρων Πολεμου
4η Καρεα
3η Καρεα
2η Καρεα
1η Καρεα
2η Αναπηρικα
1η Αναπηρικα
Περιπτερο
Ικα
Παλ. Τερμα Νεας Ελβετιας
Μανωλη
Βουτζα
Καμπουρη - Kampoyrh
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Γεφυρα - Gefyra
Χρεμωνιδου - Xremonidoy
Αλσος - Alsos
Γυμνασιο - Gymnasio
1η Ριζαρη - 1st Rizarh
2η Ριζαρη - 2nd Rizarh
Ευαγγελισμος - Eyaggelismos
Ρηγιλλης - Rhgillhs
Συνταγμα - Syntagma
Νομισματικο Μουσειο - Nomismatiko Moyseio
Ακαδημια - Akadhmia
Ακαδημιας - Akadhmias
Συνταγμα - Syntagma
Βυζαντινο Μουσειο - Ρηγιλλης
Ευαγγελισμος - Eyaggelismos
Ριζαρη - Rizarh
Γυμνασιο - Gymnasio
Αλσος - Alsos
Πλ. Παγκρατιου - Pl. Pagkratioy
Φιλολαου - Filolaoy
Γεφυρα - Gefyra
Δημαρχείο
Αγορα Βυρωνα
Βουτζα
Μανωλη
Παλ.Τερμα Νεας Ελβετιας
Ικα
Σινε Αρκαδια
1η Αναπηρικα
2η Αναπηρικα
1η Καρεα
2η Καρεα
3η Καρεα
4η Καρεα
5η Καρεα
6η Καρεα
7η Καρεα
8η Καρεα
Αφετηρια 203 (Καρεασ)
203 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 203 λεωφορείο;
203 ξεκινάει λειτουργία στις 05:10 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 203 λεωφορείο;
203 σταματάει λειτουργία στις 23:10 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 203 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Καρεας - Ακαδημια Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Καρεας - Ακαδημια Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 203 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή;
Οι ώρες λειτουργίας του 203 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 203 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 203 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 203 λεωφορείο
203 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:10 - 23:10
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:10 - 23:10 | 10 - 25 |
Τρι | 05:10 - 23:10 | 10 - 25 |
Τετ | 05:10 - 23:10 | 10 - 25 |
Πεμ | 05:10 - 23:10 | 10 - 25 |
Παρ | 05:10 - 23:10 | 10 - 25 |
Σαβ | 05:10 - 23:10 | 20 - 35 |
Κυρ | 06:30 - 23:10 | 28 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 203 (από το Αφετηρια 203 (Καρεασ)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 203 (Καρεας - Ακαδημια) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
203 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 203 (Καρεας - Ακαδημια) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
203 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 203 λεωφορείο είναι Αφετηρια 203 (Καρεασ) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 203 (Καρεασ). 203 (Καρεας - Ακαδημια) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 203 έχει 55 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 37 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 203 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 203 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 203 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 203 (Καρεας - Ακαδημια) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 203 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 203, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 820 - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΣΤ.ΝΙΚΑΙΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 171 - ΒΑΡΚΙΖΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 450 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ/ Πρόγραμμα
- 605 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 524 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA - POLITEIA/ Πρόγραμμα
- 831 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ/ Πρόγραμμα
- 865 - ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 230 - ΑΚΡΟΠΟΛΗ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ / AKROPOLI - ZOGRAFOY/ Πρόγραμμα
- Β1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ/ Πρόγραμμα
- 406 - ΠΕΥΚΑΚΙΑ - ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΣΤ.ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β2 - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ - ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ (ΜΕΣΩ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 705 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 848 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ/ Πρόγραμμα
- 838 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΡΕΝΤΗΣ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β11 - ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΙΛΙΟΝ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
- 653 - ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 843 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑ/ Πρόγραμμα
- 204 - ΣΤΡ. ΣΑΚΕΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 914 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα