קו 489
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 489 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 489 (חולון←תל אביב-יפו) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמנור/הרוקמים ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 489 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (38 תחנות)
המנור/הרוקמים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
משה שרת/מפרץ שלמה
משה שרת/קרן היסוד
אלופי צה''ל/בית לחם
אלופי צה''ל/דוד אלעזר
קניון חולון/גולדה מאיר
קניון חולון/חנקין
קמפוס חנקין/חנקין
חנקין/חומה ומגדל
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
הלוחמים/כיכר הלוחמים
קאנטרי חולון/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
לבון/דרך בן צבי
לבון/פקד עופר כהן
שוקן/דרך שלמה
העלייה/פלורנטין
העליה/וולפסון
אלנבי/דרך מנחם בגין
אלנבי/אחד העם
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 489
מתי מתחיל לפעול קו 489?
קו 489 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 489 מפסיק לעבוד?
קו 489 מפסיק לפעול ב-01:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 489?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 489 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 489 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 489 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 489 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 489 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 489
קו 489 פועל בשני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:30 - 01:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ה׳ | 00:00 - 01:00 | 30 |
ו׳ | 00:00 - 01:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל489 (מ המנור/הרוקמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 489 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 489
תעריף הנסיעה ב489 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
489 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 489 היא המנור/הרוקמים והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 489 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בשני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 489. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 489.
מעקב אחר קו האוטובוס 489 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 489 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 489 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 489 ב-ישראל
489 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 95 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 145 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2א
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים