קו 65
חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחיל האויר/הסיירת הירושלמית ומסתיים במסוף הר נוף/בית הדפוס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס (34 תחנות)
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/סיירת דוכיפת
שדרות סיירת דוכיפת/חיל האוויר
הסיירת הירושלמית
השישה עשר
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
משה דיין/רחמילביץ
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
שד' אשכול/ברלב
שד' אשכול/ששת הימים
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
שדרות לוי אשכול/משמר הגבול
חטיבת הראל/ארץ חפץ
חטיבת הראל/שמואל הנביא
בר אילן/רבנו גרשום
ירמיהו/אלקנה
ירמיהו/מנחת יצחק
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/ארגמן
ירמיהו/הצבי
גשר המיתרים/שד' הרצל
הרב צבי יהודה/שדרות הרצל
מרכז הרב/הרב צבי יהודה
ימין אבות
בית הדפוס/פרבשטיין
בית השנהב/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
מרכז ספיר/בית הדפוס
בית הדפוס/בקי
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/בית הדפוס
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו 65 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 16:30 | 10 - 15 |
ב׳ | 20:40 - 23:40 | 20 |
ג׳ | 20:40 - 23:40 | 20 |
ד׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:30 | 10 - 15 |
ש׳ | 20:40 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ חיל האויר/הסיירת הירושלמית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
65 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 65 היא חיל האויר/הסיירת הירושלמית והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/בית הדפוס.
קו 65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (חיל האויר/הסיירת הירושלמית←מסוף הר נוף/בית הדפוס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 12 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 23 - הפלמח/הצלפים-חיפה<->הנביאים/אחד העם-חיפה-2#
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים