קו 69
רמת גן←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 69 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 69 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 69 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (34 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שד' אהרון קציר/מנדס
הרב גורן/חיים בר לב
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג
אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב
מרכז וואהל/מקס ואנה ווב
מקס ואנה ווב/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/גולדה מאיר
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
פארק רמון/שד' מנחם בגין
שדרות מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
הזיתים/העבודה
הזיתים/בארי
גן דקל/הנשיא
הנשיא/עוזי חיטמן
הנשיא/לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות/יצחק שדה
לוחמי הגטאות/ביאליק
ביאליק/עירייה
דוד בן גוריון/מבצע קדש
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 69
מתי מתחיל לפעול קו 69?
קו 69 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 69 מפסיק לעבוד?
קו 69 מפסיק לפעול ב-14:45 בשני, שישי
מתי מגיע קו 69?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 69 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 69 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 69 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 69 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 69 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 69
קו האוטובוס 69, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:00 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:45 - 14:45 | 30 |
ג׳ | 05:30 - 23:00 | 20 - 40 |
ד׳ | 05:30 - 23:00 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:30 - 23:00 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:45 - 14:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל69 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 69 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 69
תעריף הנסיעה ב69 (רמת גן←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
69 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 69 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 69 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 69. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 69.
מעקב אחר קו האוטובוס 69 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 69 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 69 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 69 ב-ישראל
69 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 30 - גן לאומי קיסריה-קיסריה<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20