לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 730 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) יש 69 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בבי''ס אלישבע/דרך הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 730 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: נתניה←פרדס חנה-כרכור (69 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית נתניה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/בנימין מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף חבצלת
צפה בלוח הזמנים המלא
פנימיית הדסה נעורים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ינאי לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף ינאי לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אולגה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך השלום/דרך יצחק שמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
השלום/אהרון אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
ישיבת בני עקיבא/השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים הלל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
אהרון אהרונסון/השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
אהרון אהרונסון/שח''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד שמעוני/מכללה
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד שמעוני/פרנק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
הלל יפה/הרברט סמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/הלל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/האקליפטוס
צפה בלוח הזמנים המלא
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חדרה מזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גרנות/גן שמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אריזה/דרך פיק''א
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת נאה
צפה בלוח הזמנים המלא
שלומציון המלכה/דרך פיק''א
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/מכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/חברון
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/חברון
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/דרך למרחב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/שבי ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/חשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
חשמונאים/שבי ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
חשמונאים/חגי
צפה בלוח הזמנים המלא
מלאכי/יחזקאל
צפה בלוח הזמנים המלא
מלאכי/גאולה
צפה בלוח הזמנים המלא
גאולה/אדנים
צפה בלוח הזמנים המלא
המסילה/גאולה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/חבקוק
צפה בלוח הזמנים המלא
תחייה/תקומה
צפה בלוח הזמנים המלא
התחייה/הכרם
צפה בלוח הזמנים המלא
תחייה/אתרוג
צפה בלוח הזמנים המלא
זמיר/תחייה
צפה בלוח הזמנים המלא
נשר/דוכיפת
צפה בלוח הזמנים המלא
נשר/אנקור
צפה בלוח הזמנים המלא
אנקור/נחליאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
אנקור/חסידה
צפה בלוח הזמנים המלא
חסידה/מצדה
צפה בלוח הזמנים המלא
חסידה/בית אל
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אל/חשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר חורב/חשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
מצדה/גוש חלב
צפה בלוח הזמנים המלא
מצדה/מכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/מכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/חברון
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/חברון
צפה בלוח הזמנים המלא
עציון/דרך למרחב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/תל צבי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/הבוטנים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/המעלה
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/דרך הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס אלישבע/דרך הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 730
מתי מתחיל לפעול קו 730?
קו 730 מתחיל לפעול ב-01:30 בשני, שישי
באיזו שעה קו 730 מפסיק לעבוד?
קו 730 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 730?
כדי לראות מתי קו נתניה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פרדס חנה-כרכור (נתניה←פרדס חנה-כרכור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 730 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 730 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 730 של קווים (Kavim) - נתניה←פרדס חנה-כרכור
קו 730 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 22:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
07:00 - 22:40
20 - 25
ב׳
01:30 - 22:40
20 - 25
ג׳
07:00 - 22:40
20 - 25
ד׳
07:00 - 22:40
20 - 25
ה׳
07:00 - 22:40
20 - 25
ו׳
01:30 - 16:15
30
ש׳
20:20 - 23:30
30 - 50
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל730 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 730
תעריף הנסיעה ב730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
730 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 730 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא בי''ס אלישבע/דרך הבנים.
קו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 730. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 730.
קו 730 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 730 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 730 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 730 ב-ישראל