קו 117
ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 117 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון הלאום ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 117 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (13 תחנות)
חניון הלאום
בנייני האומה/הנשיא השישי
שדרות שז''ר/בנייני האומה
מחנה עופר/כביש 443
מחלף בית חורון
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/צאלון
עירייה
שדרות החשמונאים/עמק בית שאן
ת. רכבת מודיעין מרכז
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 117
מתי מתחיל לפעול קו 117?
קו 117 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 117 מפסיק לעבוד?
קו 117 מפסיק לפעול ב-17:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 117?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 117 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 117 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 117 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 117 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 117
קו 117 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ב׳ | 07:00 - 17:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 20:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ה׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ו׳ | 07:00 - 17:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 20:30 - 23:30 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל117 (מ חניון הלאום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 117
תעריף הנסיעה ב117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
117 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 117 היא חניון הלאום והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 117. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 117.
מעקב אחר קו האוטובוס 117 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 117 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 117 ב-ישראל
117 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 300 - כביש 436/גבעת זאב-גבעת זאב<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-28
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים