קו 131
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 131 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בבית חולים כרמל/רנ''ק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 131 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק (29 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
שדרות ההסתדרות/צומת הקריות
בר יהודה/גשר גדוד 21
גשר פז
הגיבורים
חליסה
בית התעשייה
שוק תלפיות/ארלוזורוב
ארלוזורוב/גאולה
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/בר גיורא
גולומב/ראובן
תחנת כרמלית/גולומב
בית חולים בני ציון/גולומב
מרפאות חוץ/וינגייט
וינגייט/חנה סנש
קיש/האסיף
קיש/הנרייטה סאלד
קיש/יפה נוף
יפה נוף/גדרה
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
מאפו/חורב
בית חולים כרמל/רנ''ק
שאלות ותשובות לגבי קו 131
מתי מתחיל לפעול קו 131?
קו 131 מתחיל לפעול ב-06:05 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 131 מפסיק לעבוד?
קו 131 מפסיק לפעול ב-07:10 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 131?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 131 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 131 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 131 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 131 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 131
קו האוטובוס 131, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:05 - 07:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:05 - 07:10 | 11 - 54 |
ד׳ | 06:05 - 07:10 | 11 - 54 |
ה׳ | 06:05 - 07:10 | 11 - 54 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל131 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 131
תעריף הנסיעה ב131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
131 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 131 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא בית חולים כרמל/רנ''ק.
קו 131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 131. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 131.
מעקב אחר קו האוטובוס 131 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 131 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←בית חולים כרמל/רנ''ק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 131 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 131 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 555 - בית המדרש גור/ירמיהו-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ה/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים