קו 296
טמרה←סח'נין
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 296 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 296 (טמרה←סח'נין) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל קודס/בנק לאומי ומסתיים במכללת סח'נין/משרד הרישוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 296 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טמרה←סח'נין (33 תחנות)
אל קודס/בנק לאומי
כיכר השעון
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
כיכר
מסגד אלרחמה
בלאט א דאמון
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
ח'לית אלג'זאל
בית ספר אלשריף ד
ח'לית שריף/יציאה
כאבול/כניסה מערבית
מועצה מקומית
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
בריכה
בנק ערבי
בנק מרכנתיל
כאבול ו'/יציאה
מסעף כאבול
צומת יבור
צומת שעב
צומת מושב יעד
מסעף עצמון
צומת מישגב
צומת יובלים
צומת א.תעשיה תרדיון
סחנין כניסה מערבית
אלגליל/אלסנבל
סחנין המכללה המשותפת
סח'נין/805
סחנין עיריה
סח'נין נאגי אלעלי
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
שאלות ותשובות לגבי קו 296
מתי מתחיל לפעול קו 296?
קו 296 מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 296 מפסיק לעבוד?
קו 296 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 296?
כדי לראות מתי קו טמרה←סח'נין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טמרה←סח'נין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 296 (טמרה←סח'נין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טמרה←סח'נין (טמרה←סח'נין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 296 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 296 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 296 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 296 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 296
קו 296 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:25 - 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 - 16:30 | 125 - 225 |
ב׳ | 07:25 - 16:30 | 125 - 250 |
ג׳ | 07:25 - 16:30 | 125 - 250 |
ד׳ | 07:25 - 20:15 | 5 - 150 |
ה׳ | 07:25 - 20:15 | 5 - 150 |
ו׳ | 07:25 - 16:30 | 125 - 225 |
ש׳ | 07:25 - 16:30 | 125 - 250 |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל296 (מ אל קודס/בנק לאומי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 296 (טמרה←סח'נין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 296
תעריף הנסיעה ב296 (טמרה←סח'נין) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
296 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 296 היא אל קודס/בנק לאומי והתחנה האחרונה היא מכללת סח'נין/משרד הרישוי.
קו 296 (טמרה←סח'נין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 296. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 296.
מעקב אחר קו האוטובוס 296 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 296 (טמרה←סח'נין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 296 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 296 ב-ישראל
296 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 28 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->צומת משהד-כפר כנא-2א/ לוח זמנים
- 81 - מסיטבה 1-כעביה טבאש חג'אג'רה<->בי''ס יסודי חגאגרה-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#/ לוח זמנים
- 340 - האצטדיון/הדגן-חיפה<->בי''ס יודפת/דליה-נוף הגליל-2א/ לוח זמנים
- 292 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->מגרש כדורגל-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 185 - עילוט ה'/כיכר אלסדרה-עילוט<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 352 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->הציונות/ציפורי-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 332 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2אמרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק ↔ ת. רכבת חיפה מרכז/ לוח זמנים
- 12 - תחנה מרכזית-נצרת<->זרזיר א'/כניסה מערבית-עמק יזרעאל-1#/ לוח זמנים
- 77 - ראס אלח'אביה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 431 - בית עלמין-מגדל העמק<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1א/ לוח זמנים
- 327 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת אורנים-קרית טבעון-1#/ לוח זמנים
- 50 - מנשיית זבדה/מרכז 2-מנשית זבדה<->בי''ס מקיף זרזיר-זרזיר-1#/ לוח זמנים
- 6 - שכונת ראס אלח'אביה-מגאר<->שכונת אלחריק/יחידת חלוקת דואר-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 98 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכ' אלבס-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 833 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 83 - עילוט כניסה-עילוט<->פסגת ההר-עילוט-1#/ לוח זמנים
- 82 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 158 - תחנה מרכזית-נצרת<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 76 - בי''ס מקיף א-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 309 - הרדוף/יציאה-הרדוף<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-1#/ לוח זמנים