לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 35 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 35 (מעלות-תרשיחא←עכו) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכלנית/איריס ומסתיים בת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 35 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מעלות-תרשיחא←עכו (59 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
כלנית/איריס
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/האורנים
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/השיקמה
צפה בלוח הזמנים המלא
הארזים/מעלה הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הבנים/הרב משאש
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הבנים/הגורן
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב קוק/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/שזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מעלות צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה המסגד/נרקיס
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה המסגד/שביל המסגדים
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה המסגד/האומנים
צפה בלוח הזמנים המלא
אלון/השקדים
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/דרך ההר
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/דרך ההר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ההר/גלבוע
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ההר/חרצית
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח ג'ת 1
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח ג'ת 2
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח 3
צפה בלוח הזמנים המלא
דואר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תנועת נוער
צפה בלוח הזמנים המלא
מאפיה
צפה בלוח הזמנים המלא
מגרש
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח ג'ת 3
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח/8721
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ג'ת ינוח
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן חיילים משוחררים ד
צפה בלוח הזמנים המלא
עומדאן סעד
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
רח 105/כיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה
צפה בלוח הזמנים המלא
רח 120/מינימרקט
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים מכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר יאסיף כביש 70
צפה בלוח הזמנים המלא
עוקף כפר יאסיף 1
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ירכא/ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טל אל
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף גדידה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יאסיף
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף גדידה מכר
צפה בלוח הזמנים המלא
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
צפה בלוח הזמנים המלא
העלייה/יהודה אלקלעי
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה בורלא/קדושי קהיר
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה בורלא/קדושי קהיר
צפה בלוח הזמנים המלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מוסד אחווה
צפה בלוח הזמנים המלא
המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 8510/המכללה האקדמאית גליל מערבי
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רכבת עכו
צפה בלוח הזמנים המלא
בן עמי/דוד רמז מכבי אש
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 35
מתי מתחיל לפעול קו 35?
קו 35 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 35 מפסיק לעבוד?
קו 35 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 35?
כדי לראות מתי קו מעלות-תרשיחא←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלות-תרשיחא←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 35 (מעלות-תרשיחא←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעלות-תרשיחא←עכו (מעלות-תרשיחא←עכו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 35 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 35 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 35 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - מעלות-תרשיחא←עכו
קו 35 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 21:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:15 - 21:30
30 - 85
ב׳
06:15 - 21:30
30 - 85
ג׳
06:15 - 21:30
30 - 85
ד׳
06:15 - 21:30
30 - 85
ה׳
06:15 - 21:30
30 - 85
ו׳
06:15 - 14:40
45 - 165
ש׳
23:00 - 23:45
45
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל35 (מ כלנית/איריס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 35 (מעלות-תרשיחא←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 35
תעריף הנסיעה ב35 (מעלות-תרשיחא←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
35 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 35 היא כלנית/איריס והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
קו 35 (מעלות-תרשיחא←עכו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 35. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 35.
קו 35 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 35 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 35 (מעלות-תרשיחא←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 35 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 35 ב-ישראל