לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 39 (נהרייה←כפר ורדים) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נהריה/רציפים ומסתיים בבית ספר כפר ורדים.
לוח הזמנים לקו 39 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:25. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: נהרייה←כפר ורדים (54 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית נהריה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נהריה
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי / גלעד
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הנשיא בן צבי/מכבי אש
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי גליל
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בן עמי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כברי
צפה בלוח הזמנים המלא
משתלת כברי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת געתון
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף יחיעם
צפה בלוח הזמנים המלא
יחיעם מרכז
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף יחיעם
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף יחיעם
צפה בלוח הזמנים המלא
געתון 2
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף געתון
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יעקב א
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יעקוב צרכניה ב
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יעקב ג
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יעקב ד
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף עין יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף תרשיחא מערב
צפה בלוח הזמנים המלא
מעונה א
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מעלות
צפה בלוח הזמנים המלא
מ''ג המעפילים/הזית
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/זלמן שז''ר
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב קוק/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה
צפה בלוח הזמנים המלא
המעפילים/כלנית
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
צפה בלוח הזמנים המלא
רקפת/עדעד
צפה בלוח הזמנים המלא
רקפת/משעול הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
יסמין/קורנית
צפה בלוח הזמנים המלא
מ''ג המעפילים/הנרקיס
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. ירושלים/החשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/השומר
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/אצ''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ירושלים/שיבת ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב קוק/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. מ''ג המעפילים/כלנית
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תפן
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/854
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/שניר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר כפר ורדים
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-22:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-22:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו נהרייה←כפר ורדים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נהרייה←כפר ורדים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (נהרייה←כפר ורדים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נהרייה←כפר ורדים (נהרייה←כפר ורדים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 39 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - נהרייה←כפר ורדים
קו האוטובוס 39, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 22:25
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
22:25
יציאה אחת ביום
ב׳
22:25
יציאה אחת ביום
ג׳
22:25
יציאה אחת ביום
ד׳
22:25
יציאה אחת ביום
ה׳
22:25
יציאה אחת ביום
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ ת. מרכזית נהריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (נהרייה←כפר ורדים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (נהרייה←כפר ורדים) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
39 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 39 היא ת. מרכזית נהריה/רציפים והתחנה האחרונה היא בית ספר כפר ורדים.
קו 39 (נהרייה←כפר ורדים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
קו 39 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (נהרייה←כפר ורדים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל