קו 62
באר שבע←חורה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 62 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 62 (באר שבע←חורה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהברזל/החורש ומסתיים באלסלאם/אלתקוא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 62 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←חורה (42 תחנות)
הברזל/החורש
הברזל/הקוצר
הקוצר/הכשרת היישוב
הכשרת היישוב/הזורע
הכשרת הישוב/הבונים
הפועלים/הכשרת הישוב
הפועלים/הבדיל
הפועלים/הדגן
אזור תעשיה עמק שרה
צומת יצחק מצליח
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
אזור תעשיה חורה
בית ספר טכנולוגי חורה
מרכז מחוננים
אלנור/ אל חוארזמי
אלנור/אלקאהרה
אלנור/אלחכמה
מרכז מחוננים
בית ספר טכנולוגי חורה
משתלה/אלסלאם
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מועצה מקומית
בית ספר אלמג'ד חורה
אלסלאם/אלנור
אלסלאם/אלתקוא
שאלות ותשובות לגבי קו 62
מתי מתחיל לפעול קו 62?
קו 62 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 62 מפסיק לעבוד?
קו 62 מפסיק לפעול ב-15:15 בשני, שישי
מתי מגיע קו 62?
כדי לראות מתי קו באר שבע←חורה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←חורה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 62 (באר שבע←חורה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←חורה (באר שבע←חורה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 62 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 62 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 62 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 62 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 62
קו 62 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:15 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ב׳ | 08:30 - 15:15 | 45 - 60 |
ג׳ | 20:45 - 21:45 | 60 |
ד׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ה׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ו׳ | 08:30 - 15:15 | 45 - 60 |
ש׳ | 20:45 - 21:45 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל62 (מ הברזל/החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 62 (באר שבע←חורה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 62
תעריף הנסיעה ב62 (באר שבע←חורה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
62 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 62 היא הברזל/החורש והתחנה האחרונה היא אלסלאם/אלתקוא.
קו 62 (באר שבע←חורה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 62. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 62.
מעקב אחר קו האוטובוס 62 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 62 (באר שבע←חורה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 62 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 62 ב-ישראל
62 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 909 - לבונה/נטף-רמת השרון<->הזית/שבטי ישראל-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 4 - הרקפת/צרכנייה-אלישמע<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-21/ לוח זמנים
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 142 - מחנה שבטה-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-23/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 160 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 8 - סינמה סיטי-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-2#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 369 - מסוף קסטינה-מלאכי לדרום-באר טוביה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-14/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 158 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה צור-רמת הנגב-1#
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 99 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->עתידים/וייצמן-רעננה-21/ לוח זמנים