קו 826
נצרת עילית←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) יש 88 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדליה/כליל החורש ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 826 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת עילית←תל אביב-יפו (88 תחנות)
דליה/כליל החורש
בי''ס יודפת/דליה
דליה/יקינטון
קופ''ח כללית/יקינטון
יקינטון/אלומה
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
יקינטון/ניצן
יקינטון/מורן
בית ספר נטופה/יקינטון
מעלה יצחק/עין מאהל
בית עלמין חדש/שער ד'
בית עלמין ישן/מעלה יצחק
תבור/נוף תבור
בית ספר עצמון/תבור
עצמון/ארבל
עצמון/שומרון
קופת חולים/חרמון
מלון פלאזה/כרמל
כרמל
כרמל/גלבוע
גלבוע/רימון
גלבוע/מעלה עלית
בית העירייה/גלבוע
קניון מבנה/שירות בינעירוני
בית ספר שרת/מעלה יצחק
בית ספר שרת/יזרעאל
יזרעאל/הגפן
מרכז דדו/חרוד
חרוד/דרך אריאל שרון
שוק
הציונות/דרך העמק
צומת המחצבות
ביטוח לאומי/כביש 75
הר הקפיצה/כביש 75
צ.הפיקוד
דרך חיפה/5104
דרך חיפה
יפיע א'/כניסה
יפיע ב'/בית עלמין
יפיע ג
יפיע ד'/יציאה
שדרות הבנים/נוף העמק
משטרה/שדרות הבנים
שדרות הבנים/דרך העמק
שדרות הבנים/תדהר
שדרות הבנים
בית העלמין
צומת מגדל העמק 75/7555
צומת תמרת
צומת נהלל
מסעף מנשית זבדה
צומת בית שערים/נווה יער
רמת ישי
צומת רמת ישי מערב
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
צומת קרית טבעון
צומת קריית עמל
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת כפר יהושע
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת בת שלמה
צומת שפיה
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 826
מתי מתחיל לפעול קו 826?
קו 826 מתחיל לפעול ב-04:40 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 826 מפסיק לעבוד?
קו 826 מפסיק לפעול ב-15:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 826?
כדי לראות מתי קו נצרת עילית←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת עילית←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת עילית←תל אביב-יפו (נצרת עילית←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 826 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 826 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 826 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 826
קו 826 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:40 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 15:30 | 30 - 45 |
ב׳ | 15:30 - 21:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ד׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:15 - 15:30 | 30 - 45 |
ש׳ | 15:30 - 21:30 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל826 (מ דליה/כליל החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 826
תעריף הנסיעה ב826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
826 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 826 היא דליה/כליל החורש והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 826. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 826.
מעקב אחר קו האוטובוס 826 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 826 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 826 ב-ישראל
826 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 39א - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים