קו 13
האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאומן/ברעם ומסתיים בככר השבת/ישעיהו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו (28 תחנות)
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
האומן/''מרכז בנית''
האומן/חרשי הברזל
בן יועזר/קנאי הגליל
בן יועזר/בן בבא
בן יועזר/אנטיגונוס
בן זכאי/דוסתאי
משגב לדך/חזקיהו המלך
חזקיהו המלך/רחל אמנו
רחל אימנו/תל חי
כובשי קטמון
הל''ה/רחל אמנו
מבצע קדש/הפלמ''ח
הפלמ''ח/כובשי קטמון
הפלמ''ח/הגדוד העברי
מוזיאון האיסלם/הנשיא
בית הנשיא/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/אחד העם
ז'בוטינסקי/שלום עליכם
דוד המלך/מאפו
דוד המלך/הס
ממילא/אגרון
ככר צרפת/אגרון
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
ככר השבת/ישעיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-17:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 17:05 | 15 - 20 |
ב׳ | 20:30 - 23:50 | 20 |
ג׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ד׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:45 | 20 - 25 |
ו׳ | 05:30 - 17:05 | 15 - 20 |
ש׳ | 20:30 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ האומן/ברעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא האומן/ברעם והתחנה האחרונה היא ככר השבת/ישעיהו.
קו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 547 - יהודה הנשיא/הלל-אשדוד<->כיכר המעפיל-קרית גת-1ב/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 950 - משטרה/שמואל מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים