Yolda geçirilen zaman

İnsanların her gün otobüs, tren veya metro ile şehirlerinde ne kadar zaman harcadıklarını hiç merak ettiniz mi? Biz ettik. Bu nedenle, Moovit kullanım verilerini ve seyahat trendlerini analiz ettik ve dünya genelinde farklı şehirlerdeki ortalama seyahat süreleri gibi bilgiler ve istatistiklerden oluşan Moovit Toplu Taşıma İndeks'ini derledik.

Kısa Bilgi #1: Messina Yolculuk Süresi İstatistikleri

Messina şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 56 dk. Bu yolcuların 57%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Ireland Yolculuk Süresi İstatistikleri

Ireland şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 65 dk. Bu yolcuların 66%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Milan and Lombardy Yolculuk Süresi İstatistikleri

Milan and Lombardy şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 43 dk. Bu yolcuların 44%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Bologne Yolculuk Süresi İstatistikleri

Bologne şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 34 dk. Bu yolcuların 35%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Florianopolis Region Yolculuk Süresi İstatistikleri

Florianopolis Region şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 70 dk. Bu yolcuların 71%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Palermo Yolculuk Süresi İstatistikleri

Palermo şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 37 dk. Bu yolcuların 38%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Ribeirao Preto Yolculuk Süresi İstatistikleri

Ribeirao Preto şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 61 dk. Bu yolcuların 62%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: North East and Cumbria Yolculuk Süresi İstatistikleri

North East and Cumbria şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 64 dk. Bu yolcuların 65%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Kuala Lumpur Yolculuk Süresi İstatistikleri

Kuala Lumpur şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 51 dk. Bu yolcuların 52%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

Kısa Bilgi #1: Antalya Yolculuk Süresi İstatistikleri

Antalya şehirinde, toplu taşıma araçları kullanan insanların harcadıkları ortalama süre 54 dk. Bu yolcuların 55%'den fazlası her gün toplu taşıma ile ulaşımda 2 saatten fazla zaman geçiriyor.

İnsanların genellikle toplu taşıma araçlarında ne kadar zamanı geçiyor?
Dünya genelinde, hafta içi, insanların, toplu taşıma araçları ile, örneğin işe gidip gelirken, günlük yolculuk yapmak için harcadığı ortalama zaman

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi 45 dk

Endonezya

Jakarta 71 dk
Her gün kaç kişi toplu taşıma ile uzun bir yolculuk yapıyor?
2 saatten fazla toplu taşıma ile yolculuk yapanların yüzdesi. Bu otobüs, tren veya metro, vb ile yapılan seyahatleri kapsamaktadır

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi 18%

Endonezya

Jakarta 53%

İrlanda

Ireland 22%

İsrail

Israel 22%

Kosta Rika

San José 22%

Moovit Toplu Taşıma İndeksi - Tüm dünya şehirleri için ulaşım verilerini ve toplu taşıma kullanım şekillerini keşfet

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi

Çin

Hong Kong

Ekvator

Cuenca Guayaquil

Endonezya

Jakarta

İrlanda

Ireland

İsrail

Israel

Kosta Rika

San José

Malezya

Kuala Lumpur

Peru

Lima

Singapur

Singapore

Tayland

Bangkok

Uruguay

Montevideo

Yunanistan

Athens Thessaloniki
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. Feel free to use the information found on this website as long as you credit ''Moovit'' and include a link to this page.