Toplu taşıma aracı bekleme süresi

İnsanların, yolculukları sırasında en çok araç bekledikleri şehirleri karşılaştırarak toplu taşıma için en iyi ve en kötü şehirleri keşfedin. Moovit'in dünya genelinde 930 milyon toplu taşıma kullanıcısının kullanım bilgilerine dayanarak oluşturduğu Moovit Toplu Taşıma İndeksi'ne göre şehrinizin bekleme süresinin dünya sıralamasında nerede olduğuna bakın.

Kısa Bilgi #2: San Diego Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün San Diego şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 16 dk beklemekle birlikte yolcuların 47%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Valparaiso y Vina del Mar Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Valparaiso y Vina del Mar şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 13 dk beklemekle birlikte yolcuların 38%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Londrina Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Londrina şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 16 dk beklemekle birlikte yolcuların 47%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Cuiaba Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Cuiaba şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 27 dk beklemekle birlikte yolcuların 79%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: San Diego Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün San Diego şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 16 dk beklemekle birlikte yolcuların 47%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Rome and Lazio Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Rome and Lazio şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 15 dk beklemekle birlikte yolcuların 44%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Caxias do Sul and Serra Gaucha Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Caxias do Sul and Serra Gaucha şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 18 dk beklemekle birlikte yolcuların 53%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Fortaleza Region Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Fortaleza Region şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 23 dk beklemekle birlikte yolcuların 68%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: North West Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün North West şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 10 dk beklemekle birlikte yolcuların 29%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

Kısa Bilgi #2: Dubai / Abu Dhabi Bekleme süresi İstatistikleri

İnsanlar her gün Dubai / Abu Dhabi şehirinde bir durakta veya istasyonda genellikle ne kadar beklemektedirler? Yolcular ortalama 13 dk beklemekle birlikte yolcuların 38%'den fazlası 20 dakikadan daha uzun süre beklemektedir.

İnsanlar bir durakta günde genellikle ne kadar beklemektedirler?
Tek bir yolculuk için insanların otobüs durağında veya tren istasyonunda her gün bekledikleri ortalama süre.

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi 13 dk

Endonezya

Jakarta 13 dk
Kaç kişi genellikle bir aktarma durağında uzun süre bekler?
Her gün tek yönde örneğin işten eve - evden işe, ulaşım araçları için ortalama 20 dakika bekleyenlerin yüzdesi.

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi 15%

Endonezya

Jakarta 19%

İrlanda

Ireland 18%

İsrail

Israel 13%

Kosta Rika

San José 25%

Moovit Toplu Taşıma İndeksi - Tüm dünya şehirleri için ulaşım verilerini ve toplu taşıma kullanım şekillerini keşfet

Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai / Abu Dhabi

Çin

Hong Kong

Ekvator

Cuenca Guayaquil

Endonezya

Jakarta

İrlanda

Ireland

İsrail

Israel

Kosta Rika

San José

Malezya

Kuala Lumpur

Peru

Lima

Singapur

Singapore

Tayland

Bangkok

Uruguay

Montevideo

Yunanistan

Athens Thessaloniki
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. Feel free to use the information found on this website as long as you credit ''Moovit'' and include a link to this page.