ΣΤΑΣΥ - STASYMétro
Μ1
ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ / PEIRAIAS - KIFISIA
Μ2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ / ANTHOUPOLI - ST. ELLINIKO
Μ3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ - ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ / DHMOTIKO THEATRO - PLAKENTIAS - AIRPORT
ΣΤΑΣΥ - STASYTram
Τ6
ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ / PIKRODAFNI - SYNTAGMA
Τ7
ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΑ (ΑΚΤΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ) / PEIRAEUS - ASKLIPIEIO VOULAS
HELLENIC TRAIN SATrain
Άνω Λιόσια - Αεροδρόμιο
Άνω Λιόσια - Παιανία - Κάντζα
Αεροδρόμιο - Άνω Λιόσια
Αθήνα - Αφίδναι
Αφίδναι - Αθήνα
Οινόη - Χαλκίδα
Παιανία - Κάντζα - Άνω Λιόσια
Παιανία - Κάντζα - Μεταμόρφωση
Ταύρος - Κιάτο
Χαλκίδα - Οινόη
Π1
Αθήνα - Χαλκίδα
Π1Α
Χαλκίδα - Αθήνα
Π2
Πειραιάς - Κιάτο
Π2Α
Κιάτο - Πειραιάς
Π2Β
Αθήνα - Κιάτο
Π2Γ
Κιάτο - Αθήνα
Π3
Πειραιάς - Αεροδρόμιο
Π3Α
Αθήνα - Αεροδρόμιο
Π3Β
Αεροδρόμιο - Πειραιάς
Π3Γ
Αεροδρόμιο - Αθήνα
Π5
Αθήνα - Θεσσαλονίκη
Π5Α
Θεσσαλονίκη - Αθήνα
Π7
Αθήνα - Λειανοκλάδι
Π7Α
Λειανοκλάδι - Αθήνα