ZDMiKP BydgoszczTramwaj
1
Las Gdański - Wilczak
2
Rondo Kujawskie - Las Gdański
3
Łoskoń - Wilczak
4
Glinki - Bielawy
5
Łoskoń - Rycerska
6
Łęgnowo - Bielawy
7
Niepodległości - Kapuściska
8
Kapuściska - Rycerska
9
Stomil - Rondo Kujawskie
10
Niepodległości - Las Gdański
11
Bielawy — Wyżyny
UM GrudziądzTramwaj
T2
Tarpno — Rządz
ZDMiKP BydgoszczAutobus
40
Przylesie — Ostromecko
41
Dworzec Leśne — Wudzyn
42
Błonie — Kruszyn
51
Plac Kościeleckich - Czyżkówko
52
Błonie - Dworzec Leśne
53
Dworzec Błonie - Łukasiewicza
54
Błonie - Piaski
55
Skorupki - Morska
56
Belma - Glinki BFM
57
Błonie - Dworzec Główny
58
Plac Kościeleckich - Smukała
59
Błonie - Kapuściska
60
Błonie - Morska
61
Rekinowa - Mokra
62
Garbary - Belma
64
Barwna - Przemysłowa
65
Nad Wisłą - Dworzec Leśne
67
Rycerska - Łęczycka
68
Dworzec Leśne - Glinki BFM
69
Tatrzańskie - Błonie
71
Rekinowa - Morska
73
Kapuściska - Jasiniecka/Pod Skarpą
74
Wyścigowa - Tatrzańskie
76
Rondo Toruńskie - Łęgnowo
77
Niklowa - Morska
79
Rycerska - Glinki
80
Port Lotniczy - Dworzec Główny
81
Tatrzańskie - Ikea
82
Tatrzańskie - Matki Teresy z Kalkuty/Rydygiera
83
Tatrzańskie - Czyżkówko