קו 123
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 123 (חוף הכרמל) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 123 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חוף הכרמל (35 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
שדרות ההסתדרות/צומת הקריות
בר יהודה/גשר גדוד 21
יד לבנים/בר יהודה
יד לבנים/הגיבורים
יד לבנים/הירדן
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/פאר
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
ניסנבוים/פרץ מרקיש
הגליל/נתיב חן
הגליל/הבנים
הגליל/ציון
הגליל/הבריכה
טרומפלדור/התיכון
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
חנקין/קומוי
דרך חנקין/בת חן
חנקין/גוטל לוין
היכל הספורט/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
פרויד/ויתקין
וינשל/ולנברג
פלימן/ולנברג
קניון קסטרא/פלימן
מרכז הקונגרסים/פלימן
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 123
מתי מתחיל לפעול קו 123?
קו 123 מתחיל לפעול ב-04:48 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 123 מפסיק לעבוד?
קו 123 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 123?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
האם קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 123 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 123 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 123 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 123
קו 123 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:48 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ב׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ג׳ | 07:00 - 23:05 | 15 - 20 |
ד׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ה׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ו׳ | 05:10 - 16:30 | 12 - 20 |
ש׳ | 16:25 - 23:00 | 20 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל123 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 123 (חוף הכרמל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 123
המחירים של קו 123 (חוף הכרמל) של אגד (Egged) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
123 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 123 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 123 (חוף הכרמל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 123. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 123.
מעקב אחר קו האוטובוס 123 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 123 (חוף הכרמל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 123 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 123 ב-ישראל
123 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים