דלג לתוכן המרכזי

תכנון מסלול בתחבורה ציבורית בישראל

אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
qrcode-img

היעזר ב-Moovit לנסיעה ממקום למקום בישראל בעזרת קווי תחבורה ציבורית, לבחירתך.

אנו נציג לך מהם מסלולי הנסיעה המומלצים/המהירים/הנוחים ביותר ליעדך בישראל , נכוון אותך איזה קו אוטובוס או רכבת עליך לקחת, באיזו תחנה עליך לרדת מהקו ונמליץ לך באיזה מאמצעי התחבורה הציבורית הכי כדאי לך לעשות שימוש. כמו שאתה מבין, עם Moovit הדרך להגיע לכל מקום בישראל היא קלה ופשוטה

בנסיעה לכל יעד בישראל אפשר להשתמש בניווט ה-LIVE של Moovit עם התראות הנסיעה, כדי לדעת מה מרחק ההליכה, משך ההמתנה לקו, מספר תחנות הנסיעה ו-Moovit תודיע לך באיזו תחנה לרדת ככל שתתקרב אליה. אין צורך לבדוק את המפה כל הזמן.

רוצה לדעת איך נוסעים בתחבורה ציבורית בישראל או איך משלמים על תחבורה ציבורית בישראל? אפליקציית התחבורה הציבורית Moovit יכולה לעזור לך לנווט בתחבורה ציבורית בקלות, ובתשלום מינימלי. היא כוללת מחירי תחבורה ציבורית ומחירי כרטיסים. היית רוצה מפה של קווי התחבורה הציבורית בישראל? אפליקציית התחבורה הציבורית Moovit מציגה את כל מפות התחבורה הציבורית בישראל עם כל מסלולי הרכבת קלה, רכבת ישראל, אוטובוס, כרמלית / רכבלית והסעה מאורגנת והתחנות בצורה אינטראקטיבית.

ב-ישראל יש 5 סוגי תחבורה ציבורית: אוטובוס, רכבת ישראל, רכבת קלה, כרמלית / רכבלית, הסעה מאורגנת, המופעלים על ידי מספר מפעילות תחבורה ציבורית, כולל דן (Dan), הרכבת הקלה תל אביב - תבל - הקו האדום, רכבת ישראל (Israel Railways), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), נתיב אקספרס (Nateev Express), אקסטרה (Extra), אקסטרה ירושלים, הרכבת הקלה ירושלים - כפיר, דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), סופרבוס (Superbus).