קו 21
אשקלון←תלמים
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 21 (אשקלון←תלמים) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני ומסתיים בתלמים/מועדון פיס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשקלון←תלמים (42 תחנות)
ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
דוד רמז/שדרות דוד בן גוריון
מסוף רמז/דוד רמז
אנה פרנק/תשרי
שדרות מנחם בגין/אנה פרנק
שדרות מנחם בגין/אבן עזרא
הרכבת/מרכז מסחרי
צומת אבא הילל סילבר/לדרום
צומת ברכיה
צומת ברכיה/משען
גני צבי/35
צומת גבעתי
צומת שדה יואב
צומת חמי יואב
צומת נהורה
עוצם/כניסה
עוצם א
צומת נוגה
נהורה/כניסה
אילנות/השעורה
האילנות/החיטה
ביה''ס רבקה גובר
מועצה אזורית לכיש
צומת ניר ח''ן
מגרש ספורט ניר ח''ן
ניר ח''ן ב
ניר ח''ן ג
צרכניה ניר ח''ן
ניר ח''ן/כביש 3413
שחר א
שחר ב
שחר ג
שחר ד
מזכירות שחר
שחר
שחר/צרכניה
ניר ח''ן/כביש 3413
צומת זוהר
צומת שדה דוד
תלמים/כניסה
תלמים/מועדון פיס
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-08:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-11:00 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו אשקלון←תלמים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשקלון←תלמים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (אשקלון←תלמים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשקלון←תלמים (אשקלון←תלמים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו 21 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:15 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:15 - 20:10 | 55 - 255 |
ב׳ | 08:15 - 20:10 | 55 - 255 |
ג׳ | 17:55 - 20:10 | 55 - 80 |
ד׳ | 08:15 - 20:10 | 55 - 255 |
ה׳ | 08:15 - 20:10 | 55 - 255 |
ו׳ | 08:30 - 11:00 | 150 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (אשקלון←תלמים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (אשקלון←תלמים) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
21 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 21 היא ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני והתחנה האחרונה היא תלמים/מועדון פיס.
קו 21 (אשקלון←תלמים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (אשקלון←תלמים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 364 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 20 - בית ספר חופים-יד מרדכי<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 10א - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->הבאר/תנובה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 3 - חוף נפרד/שדרות בן גוריון-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 84 - תיכון אורט-אשקלון<->שיבת ציון/גיבורי ישראל-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 69 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->איתן א-איתן-1#/ לוח זמנים
- 91 - התחייה/עזרא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 22 - מזכירות/חלץ-חלץ<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 71 - אל עזי ב-אל עזי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 26 - זוהר מרכז-זוהר<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 15 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 27 - מכללת ספיר/בריסל-שער הנגב<->ארז/מרכז-ארז-1#/ לוח זמנים