קו 273
תל אביב-יפו←גדרה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 273 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 273 (תל אביב-יפו←גדרה) יש 98 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רדינג/רציפים ומסתיים בבית עלמין/שדרות בן גוריון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 273 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←גדרה (98 תחנות)
מסוף רדינג/רציפים
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/פנקס
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
כיכר מסריק/פרישמן
המלך ג'ורג'/זמנהוף
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
הבימה/שד' רוטשילד
שד' רוטשילד/שיינקין
שד' רוטשילד/נחמני
יהודה הלוי/יבנה
העלייה/מטלון
העליה/פלורנטין
שוקן/בר יוחאי
שוקן/דרך קיבוץ גלויות
הרצל/דרך קיבוץ גלויות
הגן הזואולוגי/הרצל
גרינבוים/דרך בן צבי
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
תל גיבורים/מאיר גרוסמן
משרד הרישוי/הלוחמים
הלוחמים/המעפילים
שדרות קוגל/סוקולוב
ויצמן/סוקולוב
ההסתדרות/אחד במאי
אילת/ההסתדרות
אילת/יוספטל
אילת/דוד רמז
תיכון טומשין/אילת
אילת/העבודה
מקס וג'סי הכהן/אהרונוביץ'
אהרונוביץ'/משה דיין
בן גוריון/רבינוביץ
יוסף לישנסקי/שייקה דן
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
יוסף לישנסקי/אצ''ל
מתחם שבעת הכוכבים
חיים בר לב/משה דיין
חיים בר לב/החלוצים
חיים בר לב/גדולי ישראל
יצחק רבין/חיים ברלב
מתחם יס פלאנט
חיים ברלב/שדרות יצחק רבין
חיים בר לב/גדולי ישראל
משה דיין/חיים בר לב
משה דיין/אברהם בר
משה דיין/גדולי ישראל
משה דיין/לוי אשכול
גן הזיכרון/התקומה
התקומה/שומרה
התקומה/ישראל גלילי
קרית הלאום/ישראל גלילי
ישראל גלילי/זבולון המר
תחנה מרכזית/ההסתדרות
רוטשילד/שפרינצק
רוטשילד/השדה
רוטשילד/השקד
היכל התרבות/זבוטינסקי
ז'בוטינסקי/האחים סמילצ'נסקי
הרצל/ינובסקי
הרצל/שדרות תש''ח
ת. רכבת ראשונים
מחנה פיקוד העורף
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
וייצמן/החרש
פארק המדע/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
הרצל/גן העיר
הרצל/ארלוזורוב
הרצל/סעדיה גאון
הרצל/אבן עזרא
הרצל/שדרות יעקבי
הרצל/מסעף כפר בילו
הרצל/הגליל
צומת בילו/כביש 40
כביש 40/מסעף בית חולים קפלן
צומת ברנר
גבעת ברנר/כביש 40
מחנה בית אלעזרי
כביש40/מחנה תל נוף
כביש40/מושב קדרון
הרצל/כביש 40
וייצמן/סברדלוב
בית המועצה/פינס
בי''ח הרצפלד/דרך ארץ
פרחי בר/דרך הפרחים
מרכז מסחרי המושבה/שדרות בן גוריון
שדרות בן גוריון/פינס
בן גוריון/פוקס
בית עלמין/שדרות בן גוריון
שאלות ותשובות לגבי קו 273
מתי מתחיל לפעול קו 273?
קו 273 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 273 מפסיק לעבוד?
קו 273 מפסיק לפעול ב-03:30 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 273?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←גדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←גדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 273 (תל אביב-יפו←גדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←גדרה (תל אביב-יפו←גדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 273 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 273 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 273 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 273 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 273
קו 273 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 01:00 - 03:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 03:30 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 01:00 - 03:30 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 01:00 - 03:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל273 (מ מסוף רדינג/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 273 (תל אביב-יפו←גדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 273
תעריף הנסיעה ב273 (תל אביב-יפו←גדרה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
273 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 273 היא מסוף רדינג/רציפים והתחנה האחרונה היא בית עלמין/שדרות בן גוריון.
קו 273 (תל אביב-יפו←גדרה) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 273. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 273.
מעקב אחר קו האוטובוס 273 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 273 (תל אביב-יפו←גדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 273 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 273 ב-ישראל
273 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 33 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב