קו 62
באר שבע←חורה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 62 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 62 (באר שבע←חורה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהברזל/החורש ומסתיים באלסלאם/אלתקוא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 62 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←חורה (42 תחנות)
הברזל/החורש
הברזל/הקוצר
הקוצר/הכשרת היישוב
הכשרת היישוב/הזורע
הכשרת הישוב/הבונים
הפועלים/הכשרת הישוב
הפועלים/הבדיל
הפועלים/הדגן
אזור תעשיה עמק שרה
צומת יצחק מצליח
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
אזור תעשיה חורה
בית ספר טכנולוגי חורה
מרכז מחוננים
אלנור/ אל חוארזמי
אלנור/אלקאהרה
אלנור/אלחכמה
מרכז מחוננים
בית ספר טכנולוגי חורה
משתלה/אלסלאם
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מועצה מקומית
בית ספר אלמג'ד חורה
אלסלאם/אלנור
אלסלאם/אלתקוא
שאלות ותשובות לגבי קו 62
מתי מתחיל לפעול קו 62?
קו 62 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 62 מפסיק לעבוד?
קו 62 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 62?
כדי לראות מתי קו באר שבע←חורה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←חורה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 62 (באר שבע←חורה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←חורה (באר שבע←חורה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 62 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 62 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 62
קו 62 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:15 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ב׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ה׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ו׳ | 08:30 - 15:15 | 45 - 60 |
ש׳ | 20:45 - 21:45 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל62 (מ הברזל/החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 62 (באר שבע←חורה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 62
תעריף הנסיעה ב62 (באר שבע←חורה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
62 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 62 היא הברזל/החורש והתחנה האחרונה היא אלסלאם/אלתקוא.
קו 62 (באר שבע←חורה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 62. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 62.
מעקב אחר קו האוטובוס 62 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 62 (באר שבע←חורה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 62 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 62 ב-ישראל
62 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 5 - ת. רכבת סוקולוב-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 10 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 501 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 378 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 76 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 4 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-3#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים