קו 71
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 71 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קניון הזהב ומסתיים בקריית חינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 71 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (45 תחנות)
מסוף קניון הזהב
רוז'נסקי/משה לוי
רוז'נסקי/דוד רזיאל
אצ''ל/נדב בסקינד
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
מרכז סאדאב/רבינוביץ'
רבינוביץ'/היהלום
לסקוב/רבינוביץ'
שמחה ארליך/לסקוב
בר לב/משה דיין
בגין/ברקת
אהרונוביץ'/הציונות
אהרונוביץ'/דוד רמז
אהרונוביץ'/הופיין
עיריית חולון/ויצמן
ויצמן/ההסתדרות
ויצמן/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
לוי אשכול/כיכר הלוחמים
ת. רכבת צומת חולון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
סמינר הקיבוצים/ש''י עגנון
שדה דב/שד' לוי אשכול
שד' לוי אשכול/אפטר
שדרות לוי אשכול/דב האוזנר
שד' לוי אשכול/זריצקי
שדרות לוי אשכול/מארק שאגאל
שדרות לוי אשכול/רודנסקי
צבי פרופס/שד' לוי אשכול
שושנה פרסיץ/אבן גבירול
מכון מופת/שושנה פרסיץ
קריית חינוך/שושנה פרסיץ
קריית חינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 71
מתי מתחיל לפעול קו 71?
קו 71 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 71 מפסיק לעבוד?
קו 71 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 71?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 71 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 71 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 71
קו 71 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 9 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 9 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 9 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 9 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 15:30 | 15 - 25 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל71 (מ מסוף קניון הזהב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 71
תעריף הנסיעה ב71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
71 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 71 היא מסוף קניון הזהב והתחנה האחרונה היא קריית חינוך.
קו 71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 71. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 71.
מעקב אחר קו האוטובוס 71 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 71 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 71 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 71 ב-ישראל
71 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 958 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#
- 300 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1א/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש-דימונה-19/ לוח זמנים