קו 836
טבריה←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 836 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 836 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←תל אביב-יפו (47 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן/המשור
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון מערב
צומת מחנה שמשון
מחלף טורען
צומת בית רימון
צומת ערב אל היב
מחלף הושעיה
מחלף המוביל/לדרום
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת יקנעם/מושבה
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 836
מתי מתחיל לפעול קו 836?
קו 836 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 836 מפסיק לעבוד?
קו 836 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 836?
כדי לראות מתי קו טבריה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 836 (טבריה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←תל אביב-יפו (טבריה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 836 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 836 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 836 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 836 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 836
קו 836 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 19:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 19:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 09:00 - 21:10 | 60 - 110 |
ד׳ | 05:00 - 19:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 30 - 50 |
ש׳ | 15:30 - 22:10 | 25 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל836 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 836 (טבריה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 836
תעריף הנסיעה ב836 (טבריה←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
836 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 836 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 836. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 836.
מעקב אחר קו האוטובוס 836 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 836 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 836 ב-ישראל
836 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 6 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים