קו 1
מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במלון יפה נוף ומסתיים ביהודה/תחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית (33 תחנות)
מלון יפה נוף
מואב/לשם
גל/מעוז
גל/נוף
הכרמל/נוף
אודם/רימון
אודם/ספיר
אודם/תרשיש
אודם/משמר
משמר/שוהם
שוהם/תרשיש
שוהם/אודם
אודם/שושן
צבעוני
ורד/עירית
ורד/נרקיס
עירית/סייפן
רקפת/עירית
אחווה/הכרמל
הגלעד
מבצע לוט / הגלעד
הגלעד/אחווה
מואב/הגלעד
תיכון אורט/בן יאיר
בי''כ ספרדי מרכזי/בן יאיר
בן יאיר/ירושלים
מרכז מבקרים
אלעזר בן יאיר/חברון
אליעזר בן יאיר/שמעון
אלעזר בן יאיר/יהודה
יהודה/אלעזר בן יאיר
יהודה/חן
יהודה/תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 20:45 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:55 - 20:45 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:55 - 20:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:55 - 20:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:55 - 20:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:55 - 15:15 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ מלון יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
1 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 1 היא מלון יפה נוף והתחנה האחרונה היא יהודה/תחנה מרכזית.
קו 1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מלון יפה נוף←יהודה/תחנה מרכזית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 342 - בית הלוחם-באר שבע<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 909 - לבונה/נטף-רמת השרון<->הזית/שבטי ישראל-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 10 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 13 - בית ברבור/דרך ההגנה-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 75 - שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים