קו 1
כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכביש 742/מחלף שפרעם ומסתיים במסעף שפרעם צפון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון (38 תחנות)
כביש 742/מחלף שפרעם
שפרעם/אלחרובה
שכונה אל ח'רוביה 3
אלחרוביה מסגד
ב''ס חרוביה
רחוב 704/כביש 79
שכונת אל בורג'/רחוב 450
אלבורג 2
אלשוהדא/כביש 602
אלשוהדא/אלרואפ
קונסרבטוריון בית אלמוסיקה
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
מרכז רפואי שפרעם
יוחנן פאלוס השני/אלקנדי
יוחנן פאלוס השני/ארבד
יוחנן פאלוס השני/תוניס
רחוב 140/רחוב 306
דהר אל כניס ד
ניקולא אלדור/אמיל תומא
תאופיק זיאד/הזית
תאופיק זיאד/150
בי''ס יסודי ג'בור/תאופיק זיאד
עירייה/תאופיק זיאד
עומר סעסעאני/אלכסבה
אלמידן
חסן נימר חוסין/עומר אבן אלעאס
מחמד חמודי/אלטואל
סעיד אחמד כטיב/אליאקוק
אלמידאן
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
כמאל ג'ונבלאט/ג'בור יוסף ג'בור
500/כמאל ג'ונבלאט
מוופק דיאב/אליאס סלבאק
בי''ס עמל
שפרעם יציאה
קניון השלום
מסעף שפרעם צפון
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-23:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 60 - 90 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
ו׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
ש׳ | 05:30 - 23:30 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ כביש 742/מחלף שפרעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
1 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 1 היא כביש 742/מחלף שפרעם והתחנה האחרונה היא מסעף שפרעם צפון.
קו 1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (כביש 742/מחלף שפרעם←מסעף שפרעם צפון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->מועצה מקומית-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 86 - המעוף/הר וגיא-צפת<->הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 302 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים