קו 168
קריית אונו←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 168 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קרית אונו ומסתיים במסוף כרמלית/הכרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 168 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אונו←תל אביב-יפו (36 תחנות)
מסוף קרית אונו
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צה''ל / חבצלת
צה''ל/נחל דן
שלמה המלך/ההדר
שלמה המלך - קניון
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
דוד רמז/מרזוק ועזר
הרצל / גולומב
הרצל / וינגייט
הרצל/שד. נורדאו
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/כביש 4
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/הטייסים
דרך הטייסים/דרך השלום
לה גוורדיה/דרך הטייסים
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
דרך משה דיין/הרכבי
ביה''ס ניב/יצחק שדה
סינרמה/יצחק שדה
יצחק שדה/שונצינו
יצחק שדה/המסגר
ת.רק''ל קרליבך/לינקולן
יהודה הלוי/שיינקין
יהודה הלוי/נחמני
יהודה הלוי/יבנה
יהודה הלוי/נחלת בנימין
מגדל שלום/הרצל
מסוף כרמלית/הכרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 168
מתי מתחיל לפעול קו 168?
קו 168 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 168 מפסיק לעבוד?
קו 168 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 168?
כדי לראות מתי קו קריית אונו←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אונו←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אונו←תל אביב-יפו (קריית אונו←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 168 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 168 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 168 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 168 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 168
קו 168 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:45 | 20 - 45 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל168 (מ מסוף קרית אונו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 168
תעריף הנסיעה ב168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
168 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 168 היא מסוף קרית אונו והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית/הכרמל.
קו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 168. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 168.
מעקב אחר קו האוטובוס 168 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 168 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 168 ב-ישראל
168 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים