קו 199
בני ברק←ביתר עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 199 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 199 (בני ברק←ביתר עילית) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בז'בוטינסקי/ אבו חצירא ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 199 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←ביתר עילית (59 תחנות)
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
עזרא/דמשק אליעזר
עזרא/הרב כהנמן
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף מסובים
מחלף שמשון לדרום
דרך האר''י/ כביש 375
עירייה
רבי עקיבא / סלונים
בית יעקב אהבת חסד
רבי אלעזר המודעי/החיד''א
פארק חזון יוסף
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי
טיפת חלב/בבא סאלי
נדבורנא/ בבא סאלי
הרבי מנדבורנא א
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא
הרב אוירבאך/חלקת יואב
כף החיים/מעלות טשכנוב
כף החיים א
אגרות משה/מעלות רבי הלל
אגרות משה / קנייבסקי
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
ברסלב/אודיטוריום
דברי חיים/החיד''א
דברי חיים/ התעוררות תשובה
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
לובלין א
החוזה מלובלין/דרכי איש
החוזה מלובלין/קדושת ציון
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
שאלות ותשובות לגבי קו 199
מתי מתחיל לפעול קו 199?
קו 199 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 199 מפסיק לעבוד?
קו 199 מפסיק לפעול ב-01:00 בשישי
מתי מגיע קו 199?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 199 (בני ברק←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ביתר עילית (בני ברק←ביתר עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 199 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 199 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 199 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 199 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 199
קו האוטובוס 199, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ג׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ו׳ | 00:00 - 01:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל199 (מ ז'בוטינסקי/ אבו חצירא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 199 (בני ברק←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 199
תעריף הנסיעה ב199 (בני ברק←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
199 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 199 היא ז'בוטינסקי/ אבו חצירא והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 199 (בני ברק←ביתר עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 199. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 199.
מעקב אחר קו האוטובוס 199 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 199 (בני ברק←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 199 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 199 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים